Kızlar spor yapıyor musunuz? Yoksa popo büyütmeye devam mı?

Eski kız arkadaşım göbeğiyle mutlu olduğunu söylemişti. Erkeğe bile yakışmayan göbeği bir kız kendine nasıl yakıştırır. Löp löp yağlı pilavları götürüyordu vicdansız

0|0
28|9

En İyi Kız Görüşü

• Göbekli bir kızla çıktığına göre senibu yargıya varman saçmalık ayrıca spor herkese özgü birşey değil isteyen yapar isteyen yapmaz demekti kız kendini öyle seviyor :D

2|0
    0|0
    • Kendini öyle seviyor ama ben sevmiyordum. Madem öyle yakışıklı erkek de istemeyin o zaman. Kaslı erkek görünce ıslanıyorsunuz ama

• Eminim sevmezsiniz. Doğaya aykırı sevmemen:) Kızın yüzü güzeldi, gözleri masmaviydi. O kadar da göbeği olduğunu bilmiyordum. Yoklıkta napacan

• Ben sadece kızla sevgili olup böyle şeyleri söylemene anlam vermedim ama haklısın bende göbekten spor yapmayan biriyle sevgili olmam :D

En İyi Erkek Görüşü

• iğrendiğim bir olay, kilolu bayaanların plaji ayrı olmalı bence, o yağların üstünde bikini öğğğğğğ

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Doktorun verdiği egzersizler var

0|0
    0|0
  • Yemekten hic cekinmem ya bayılıyorum yemek yemeye. Ama sporcuyum zaten duzenli kosu da yapiyorum ondan pek sorun olmuyo. Yemek sorun degil de spor harbiden şart

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir konu fevkaladenin de fevkinde müthiş amazing :D

0|0
    0|0
  • Yazik ya sevgiline hayvanlasma. Ayrica spor yapıyordum. Sehir degistim devam edicem ama buz pateni olarak.

0|0
    0|0
  • Popo buyutmeye devamm

0|0
    0|0
  • Sana ne arkadaşım. Sana mı kaldı tasası? Spor yapar yapmaz. Kız kendisiyle barışıkmış işte ne güzel. Tüm güvensizlikler senin gibi aptal düşünenler yüzünden oluyor.

1|0
    0|0
    • Onu ben elliyordum ama. Göbeği ellemek ne kadar iğrenç bişey biliyor musun

• O zaman beni yargılama. SEvgilimi ellemek sana mı dert oldu

• Çok mantıksız konuşuyorsun. Konuyu saptırdın. ben sana sevgilini elleme mi dedim? Ne halt yiyorsan ye

• Komedi misin 😄

0|0
    0|0
  • 12 Yaşından beri yapıyorum düzenli yüzmeye düzenli gidemiyorum yılın 3-4 Ay'ı Anca ama kardio olsun ağırlık olsun çalışıyorım squat yapıyorum profilde de var zaten 😁 spor rutinim oldu yapmayınca mutsuz oluyorum evdeykende yapıyorum

0|0
    0|0
  • Spora devam.

0|0
    0|0
  • bikac aydir, haftada en az bir defa kosuya cikiyorum. Ilerde daha fazlasini yapmak isterim, zamanim olursa. fitnessa yazilcam, bütün kurslara katilcam :D ins

0|0
    0|0
  • Yapmiycam spor hah.

0|0
    0|0
  • Umarım yargılayacak kadar mükemmelsindir. Yoksa eziğin teki misin 😂

0|0
    0|0
    • yok göbeğim yok

• Göbeğin yok diye yargılayabilceğini mi sanıyorsun yani 😂

• Yargılama ne alaka. Eleştiri yapıyorum sadece kş, insanlar kendini düzeltsin. Hem göbeği olup hem de pişkin pişkin bununla gurur duymasın

• spor yapıyoruz

0|0
    0|0
  • hobilerimin arasında cam silmek, halı yıkamak, ütü yapmak var spora girer mi

0|1
    0|0
  • Dünyanın bütün popo büyütenleri birleşin, göbek yağlarınızdan başka kaybedecek neyiniz var :P

0|0
    0|0
  • Normalde yapıyorum ama bugun alkol aldım geç yatıyorum iyice sapıttım :)

1|0
    0|0
  • Hayır yapıyorum fitim :D

0|0
    0|0
  • Spor ypmayi pek sevmiyorum ama fitim:) formumu koruyorum.

0|0
    0|0
    • sporsuz olmaz eğer genetiğin uygun değilse. Örneğin ben istedğim kadar yerim yine de kilo almam. Sülalem böyle

• Hayır aksine ben 2 hafta hp aburcubur yiyince kilo alıyorum. Ama sağlıklı besleniyorum. Sürekli dışarı çıkan birisiyim zaten her gün yürüyorum yani :)

• Tabi ki spora devam ✌

0|0
    0|0
  • Ne güzel istr kendinle barisik insanmis

0|0
    0|0
  • Kız gobegiyle mutluysa sana neee ben voleybol oynuyorum

0|0
    0|0
    • o iğrenç göbeği ben görüp dokunuyordum ah yokluk varya

• Öyle bir spordayımkiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Yağlara özgürlük bırakın cossunlar seven sever

0|0
    0|0
  • Sanane kizn gobeginden madem rahatsizsin ayrilsaydin veya hic cikmasaydin hem ayrica sen mukemmelmisin

1|0
    0|0
    • Yokluktan çıktım o kadar olduğunu bilmiyordum. Yüzü güzeldi. Göbekli kızın inekten farkı yok

• Banane senin mesleginden kisilik yok igrenc abaza

• Ben abazansam sende kezosun pis göbekli seni

• Spor yapmıyorum kilomda yok

0|0
    0|0
  • Ne demek erkeğe bile yakışmayan hepiniz aynısınız aklınızda bir profil cizmissiniz kız zayıf olacak artık milletin bedeniyle cidden uğraşmayın !!!

0|0
    0|0
    • Nasıl olsun. İstersen sakal da bıraksınlar

• popo buyutmek ıcın squata basladım sakdjsajdasod

0|0
    0|0
    • Şekilli büyütmek ayrı. Bizim kızlarınki yayılıyor:) ahahah

• ah keske benımkıde yayılsa

• ahahah:) Yok be yuvarlak sert olmalı

Erkekler Ne Diyor 8

• göbekli bir kızla çıktığına göre seninde durumun pek parlak gözükmüyor bro

4|0
    0|0
  • Yapan da vardır yapmayan da

0|0
    0|0
  • Havuza filan gidebiliyor mu :)

0|0
    0|0
  • Dogum yapmamis hic bir gobekli kadina eyvallahim yok

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir nefrettir mk kldsfsfs

0|0
    0|0
  • başlığada soruyada gül gül öldüm :D

0|0
    0|0
  • 14 15 yaşımdan beridir devam spora

0|0
    0|0
  • Dostum bazi insanlar naparsa yapsin kilo aliyo ve sobra vazgecip koyuveriyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...