Cem Yılmaz'ın filmine gidenler burada mısınız?

Merhaba sayın site arkadaşlarım..

Biz arkadaşlar ile filme gitmeyi düşünüyoruz komik komik dediler, heves ettik..

Birde burada ki arkadaşlarımın fikrini alayım dedim. Gerçekten komik mi? Gitmeye değer mi?

Biliyorsunuz ki Türkiye'de komedi filmler möhöhö demekten öteye geçemiyor..

link benden cevaplayanlara gelsin..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ben gittim , gerçekten gülmekten çene kasları ağrıyor..

Salon tamamen doluydu ve yıkıldı...

kesinlikle kaçırma ,

hafta sonu yine gitmeyi düşünüyorum

link

link

link

0|0
    0|0
  • mutlaka gitmelisin. ama tavsiyem giderken altına kesinlikle bez bağla. tuvalete yetişemeyebilirsin :)

0|1
    0|0
  • yok panpa gitmedim nete düşmesini bekliyorum :D emeğe saygısızlık :P

0|0
    0|0
  • gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum Türkiye de komedi kavramı küfür üzerine kurulmuş durumda nerede o eskiler Kemal Sunal Şener Şen hem güldürüp hemde toplumsal mesaj veren filmler..:(

0|0
    0|0
  • çıktıgı gün gittim gerçekten komik

0|0
    0|0
  • fiilm mi stand up mı ? stand up ise ,ben gittim çok güzeldi, güldük bayağı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır sinemaya gitmiyorum doğal olarak onun filmine de gitmedim daha:)

0|0
    0|0
  • henüz gidemedim.bir arkadaşımla gitmeyi istiyorum.kısmet artık

0|0
    0|0
  • daha gitmedım bılmyorum ama gidenler iyi diyı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cem yılmazdan bahsediyoruz sonuçta burada di mi;) Hiç düşünmeye bile gerek yok onunla ilgili. Kesinlikle adam işini kusursuz yapıyor. Bu da diğer gösterileri gibi mükemmeldi :) Kesinlikle gidilmeli! :)

0|1
    0|0
  • mükemmeldii, hafta sonu izledikk , salonca koptuk o derecee , cok eğlenceliyidii

0|1
    0|0
  • Buradayım su içerken gülme krizine girdim boğazıma kaçtı az daha mefta oluyordum :D

0|0
    0|0
  • dün akşam gittik... öncelikle film değil stand-up gösterisi anadolu turnesi yapılmadığı ve hep kapalı gişe oynadığı için sinemada yayınlanıyor... bel altı ve küfür bol öncelikle bundan rahatsız olacak varsa izlemesin çünkü hiç de az değil... ama komik mi dersen gülmekten çene kaslarım ağrıdı,bu kadar ince espiri aklına şaşırıyorum Cem'in...2,5 saat keyfile hiç sıkılmadan izledik... salon haftaiçi olmasına rağmen tıklım tıklım ve gülmekten yıkıldı herkes...

0|0
    0|0
  • cok cok iyiydi. tekrar gitmeyi düşünüyorum:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...