Bıktım ondan yardım edin. :(

Eski sevgilimden ayrıldım tamam oda biriyle çıktı bu da tamamda şimdi bu biriyle çıkarken ben buna 'ayrılcaksınız zaten sanki evlenceksiniz' yazmıştım. oda görürsün falan dyip artislik yapmıştı sonrada engellemişti tabi. şimdi sevgilisinden ayrılmış herhalde engelimide kaldırmış.hatırlarsanız geçen günlerde yazmıştım buraya eski sevgilim biriyle çıkıyo diye sevmediğim biriyle çıkıyorum demiştim bende ondan ayrıldım ama eski sevgilimin sevgilsinden ayrıldığını bilmiyodum tabiki. şimdi oda sevgilisinden ayrılmış ve engelimi kaldırmış. ne bunun amacı allahınızı severseniz söyleyin ya :S geçende yazdığımda facebook'a sadece ilişki yaptığını söylemiştim isimli bi ilişki yoktu ortada sonra bu artis artis konuşunca bende isimli ilişki yaptım beni seven biriyle konuşmamız bitincede engeli basmıştı şimdi ise kaldırmış. hani dicem sevgilisi var diye engelledi dicem rahatsız etmim diye engellemişti demek dicem ama şimdi niye kaldırıyo ki engeli ? off arkadaşlar bi el atın yazdığım şu yazıdanda anlarsınız zaten kafam çok karıştı :S :S :S

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Yok engellemıs yok kaldırmıs cart curt pfff.

Sen engelle bu kez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi ben sana diyeceğimki madem bu kadar bu ilişki laçka olmuş neden hala dönüpte bu ilişkiyi takip ediyorsun ssende sanırım seviyorsunki aklın hala onda ve onu takip ediyorsun , bence onun amacı senin gözüne birşeyleri sokup seni üzerek egosunu tatmin etmek .

0|0
    0|0
  • Onunla konuşup can sıkıntısını giderme bence :)

0|0
    0|0
  • Sana geri dommek icin kaldirmis engeli blkide pisman oldugunu solicek sen hakliydin flan dicek snde onu seviyorsan geri donuceksin bu kadar basit...

0|0
    0|0
  • ya sonsuz seviyomusun sen onuda?

0|0
    0|0
    • aslında evet. ama çok yaktı canımı o çıktığı kişiy için daha önce asla bu kadar sevmemiştim dedi oysaki benimle çıkarken hep bana senin kadar kimseyi sevmedim derdi.

• seviyosan sonuna kadar git arkasından o na mesaj çek napıyosun diye

• Boş kalmak istemiyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence çok da umutlanma... çocuklar ılk once yurumeyı sonra gıtmeyı öğrenır o da gıtmeyı öğrendı artık

1|0
    0|0
Yükleniyor...