KS'de hayatını merak ettiğiniz ve gerçek hayatta yakınında olmayı istediğiniz profiller var mı?

Belki Klasik Bir KS Sorusu Olacak Ama; KS'de Soru ve Yorumları Dikkatinizi Çeken, Hakkında Bilgi Sahibi Olup Yakından Tanımak ve Yakınında Olmak İstediğiniz Profiller Var mı? Varsa Kimlerdir? ve Niçin Onlar Hakkında Böyle Düşünüyorsunuz? (Allah Rızası İçin, Lütfen Samimi Cevaplar Veriniz.)

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet;

Güzel bir soru Bu siteye ilk üye olduğum zamanlarda burasının çok farklı boyutları olduğunu alenen görmüştüm. Daha sonra çok değerli arkadaşlarla tanışma imkanı buldum. Gerçekten birbirinden değerli insanlar var yorumlarını fikirlerini takdire şayan bulduğum isimlerden bir kaç tanesini sizinle paylaşayım.

Drsecret, Aşk-ıMültezem, Garfield Team, marian, tuzak, HuzurSokagi1903, süvarimm birde sizin cevaplarınızı takdir ediyorum İsyanlısukut kardeşim..

İsmini hatırlayamadığım dostlarımın alınmaması temennisi ile her şeye rağmen iyiki varsın KS. diyelim =)

Güzel sağlıklı doğru bilgileri paylaşarak ilmin zekatını vermek temennisi ile herkese teşekkürler..

3|1
    0|1
  • hiç okadar kaptırmadım sanırım kendimi siteye.

0|0
    0|0
  • Bir ara vardı şimdi kimse yok. "Sende Herkes Gibisin"

0|0
    0|0
  • Bundan sonra yanımda olmak isteyenler yanımda olacak

0|0
    0|0
  • Merak ettiklerim de beni merak ediyorsa görüşüyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • Yok kimsenin yorumuna profiline dikkat etmem

onlar benimkine dikkat etsin

0|0
    2|1
Yükleniyor...