Hayatınızın en kötü ani?

Hayatınız boyunca yaşadığınız en kötü an ne zaman? En çaresiz bitkin, of ya napiçam ben deyip sızlandığınız an ne zaman?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ahahahaha tam benim konum :D

arkadasımla calıstıgım işyerinin alışveriş merkezinde dolaşıyorduk. ikimiz de baya zıpırız tabi o zamanlar, şimdi biraz duruldum:) kozmetik reyonundan geçiyoruz. Prezervatiflerin oldugu reyona geldik, tabiki HER ERKEK gibi bi muzurluk aldı gülümsemelerimizi :)) sonra etrafta kimse yoktu, ben dayanamadım durex personel modelini göstererek "olum bunu çalışanlar kullanıyormuş, personel personelle yaparken yani" dedim :D Allah demez olaydım, köşedeydik zaten bi döndük beyaz gömlekli bi çalışan kızla gözgöze geldim, bir adım önümüzde yan taraftaymış meğersem :D başımdan aşağı kaynar sular döküldü iki ay gidemedim o mağazaya, önünden bile geçemedim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Onun ölüm haberini aldığım an, 26 Ocak 2009..

0|0
    0|0
  • hayatımın en kötü anı,bir hata yüzünden yoğun bakıma aldıklarında bu rüya bu rüya uyanıcam diye tektatlayıp ağlamamdı aklıma geldikçe ağlamak geliyo içimden

0|0
    0|0
  • Faranjit olup da 2 hafta bulaşık yıkayamadıktan sonra iyileşince lavaboda biriken o dağı gördüğüm an.

0|0
    0|0
  • bebeğimi daha doğmadan kaybettiğim an...

0|0
    0|0
  • buraya ilk üye oldugum zamanlar.

0|0
    0|0
  • hangisini sayayım ki ? şükrediyorum yinede kötünün kötüsüde var.

0|0
    0|0
  • Benim niye böyle sorulara verecek cevabım yok, ne güzel olmamış böyle anlarım.. :))

0|0
    1|0
  • Geçmiş zaman

0|0
    0|0
  • eski sevgilimden ayrıldığım gün .. yaşadığım acıyı anlatamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 Kasım 2009

0|0
    0|0
  • hayatımın en kötü anı nisanlarımın haybeden atılması ve altınlarımında calınması :( aklıma geldikce titreme gelio bana

0|0
    0|0
  • sevdiğim kız gözümün önünde bi erkeği dudağında öpmüştü heralde odur :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...