Bugün radyo dinlerken duydum çok hoşuma gitti.

İstanbul'dan çok güzel sevgili olur beraber çok eğlenirsiniz çok şey paylaşırsınız..Ama Ankara bir başkadır tam bir eştir Ankara, sana bağlıdır aldatmaz onunla yaşlanmaktan korkmazsın güvenebilirsin. Ya bunlara kişileştirme yapılsa da bana da çok doğru gibi geldi biliçaltıyla mı alakalı acaba çok güzel bir benzetme gibi geldi.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilisini 5 dakika görebilmek için Ankara'nın ayazında beklemeyen ne bilsin Ankara'yı...Bu şehirde sevginin ne denli özel olduğunu...Sabaha karşı sokakların o huzurlu halini, kışın soğukta Tunalı'da içilen o çay ile Ankara simidinin lezzetini... Her sehir kendine göre özel ve güzel ama Ankara insana kendini direkt degil de yavastan caktırmadan sevdirir... Ben her fırsat bulduğumda Ankara'ya kaçardım. Akşam vakti Kızılay'a çıkıp, yavaş yavaş kendini değiştiren yüzünü görmek Ankara'nın... Gündüz bakanlık personeli olsun, farklı farklı insanlar olsun akşam yerini daha sade ve sakin bir Ankara'ya bırakan yüzü olsun... Saklı cennetlerin şehridir Ankara görmeyi bilenlerin, bulabileceği güzellikleri vardır... Şu an İstanbul'dayım, İstanbul kesinlikle güzel bir şehir yine de inan ki Ankarayi özlüyorum. O hafif melankolik havası ve hafıza dolu sokakları beni bu sehre hayran bıraktırıyor..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbul'un aşk'ını tadanın gözü ankara'yı görmez..

Boğazı - köprüsü - denizi - Kız'kulesi bir de Sevdâ'sı yeter..

0|1
    1|0
  • Şehir-insan özdeşleştirmeleri ilginç bir şekilde doğru çıkabiliyor ama ben çok dikkate almam. Alıyor olsaydım kalkıp da İzmir'den Ankara'ya taşınmazdım heralde...

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Bence de çok güzel Ankara'ya yazılan bütün şiirler hep böyledir bi sahiplenmeden bahseder...

0|0
    1|0
  • İstanbul bir başkadır.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir Ankaralı, fakat fotoğrafında istanbulu taşıyan biri olarak kesinlikle Ankara'mı değişmem :) soğuktur,buğuludur,resmidir ama aşk Ankara'ya yakışır.

0|0
    1|0
Yükleniyor...