Her gün değişik kıyafet giyen yakışıklı ama konuşmasını beceremeyen erkek?

Hergün değişik kıyafet giyen yakışıklı ama konuşmasını beceremeyen erkek ?

Güncellemeler:
Kız arkadaşım yok 1 senedir of utandım lan iyiki gizliyim

0|1
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hergun degisikte giysen, cok yakisiklida olsan kurtarmaz. hersey yakisikliliktan ibadet degil. birazda konusmasini bilecen. oradan buradan muhabbet acacan eglendirecen eglencen. tipsiz olmayi tercih ederdim agzim super laf yapiyorsa. ozaman her istedini tavlarsin asik edersin kendine. kadinlara soylenen bi soz var guzellik sofraya konmuyor diye. birazda isi bilecen etkilemeyi yoksa yakisikli/guzelsin ama kafayin ici bombos. napayim ben oyle yakisikliyi guzeli biraz tipsiz olsun isi bilsin tercihim olurdu. sansin acik olur ins bundan sonra gizli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O zaman sussun gözleri konuşsun :P

0|0
    0|0
  • her gün değişik kıyafet giyiyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • ee nolmuş o erkeğe?

0|0
    0|0
  • görüntü var ses yok ahahah

0|0
    0|0
  • Hoştur ama boştur , Boş insanla da pek vakit geçirilmez

0|0
    0|0
    • boş olduğunu nerden anladın

• Orası öyle tabii , ama beş parmağında beşi bir değil dolayısıyla her insan da aynı değil. Senin bu konuşma problemin neyden kaynaklanıyor peki ? Reddedilmekten mi korkuyorsun ? yoksa konuşacak bir şey bulamadığın için mi çekiniyorsun ?

• Aynen öyle. Sodacı arkadaşın dediği gibi, yakışıklılık sadece seni bir bayana gösterir. Tanıtmaz..

• biraz özgüven takviyesi gerek

0|0
    0|0
  • İnsan giyinişiyle karşılanır konuşmasıyla uğurlanır.. Derler bence Cook doğru.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yakışıklıysan her zaman emin ol 10 adım öndesin giyimin felanda hoşsa daha ne olsun

konuşmasını bilmiyorum derken?

0|0
    0|0
    • arkadasin agzi laf yapmayi beceremiyor konusmasini bilmiyorum demek o. hersey yakisiklilikta bitmiyor, biraz tipsiz olsun agzi laf yapsin kizlardan basini kaldiramaz

• ne alakası var arkadaşım ağzı laf yapsın değincede bu çok konuşuyor diyorsunuz bir iticlik gördüğü zaman bir şekilde kız belli ediyor bunu

nedir bu yakışıklılara boş besşpara etmez yaftanız anlamam

konuşamıyacak ne var ki bende onu soruyor özel çabalarımı olması gerekiyor size karşı

• bende bi aralar ilk uye oldugumda kendımı anlattım kardesım , aldıgım cevaplarla dunyalar benım olmustu ama kız yoktu, ne zaman pasaklı lanet bı adam oldum yalaşıyorum her gün skfakşlasklfşskalfşkalfkalkfasl

0|0
    0|0
  • eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek yine eşşek :)

1|0
    0|1
  • konuşmasını sen öğretecen ona erkek çok konuşmamalı zaten :)

0|0
    0|0
  • lost bitmiş

0|0
    0|0
  • değişik kıyafet giyinince ne oluyormuş:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...