Askere gidiyor...

mrhaba,

benm 2 ay önce ayrıldığım ve deli gbi sevdiğim adamın dün tecilini bozdurup askere gideceğini öğrendim.okuyordu üni.son sınıfta birbirimizi çok seviyorduk fakat ayrıldık ve onun oğlak gururu nedeniyle bu durumdayız...askerlik hiçhesapta yoktu ben ayrı olsakta onun yakınımda olduğunu bilmek yine bi teselli veriyordu. şimdi napcağımı bilmiyorum benden tamamen vazgeçip gidicek mi yoksa beklememi isticek mi çok çok üzgünüm çok kötü bir durum :((

Güncellemeler:
ben zaten askere gitmensini istiyodum 2. üniverstesi boşaydı bitiremiyo zaten..ama şuan ayrıyız ve buşekilde mi gidicek herşeyi bitirip mi gidicek beni kahreden bu

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiç gereği yok herkezin aklı var gitmek istediyse gitsin sende hiç üzülme değmez nicelerini gördüm askere sevgilelerini gönderip kahrolanlar ayrılığa dayanamıyanlar onsuz yapamam diyenler ama askerden döndükden sonra ayrılıp kendi kahrolmasıyla kalan niceleri var sen takılma böle şeylere gitsin gelsin ondan sonra konuşursun ki askerlik ortamında bu türşeyler çok zor sözü atanda var nişanı atanda oranın piskolojisi çok farklı o yüzden madem ayrıldın hiç takma kafana...

0|0
    0|0
    • bana hiçbirşey söylemeden giderse resmen bir hayali beklicek gbi birşey olucam..ama o nasıl göze alabilcek beni sevdiğini biliyorum 15 ay beni burda bırakmaya çok kötü olucak

• üzülme derim kötü olucak birşey yok dediğim gibi üzülmeye değmez o seni bırakıp gidiyorsa sende hiç aldırış bile etme çünki üzüldüğünle kalırsın hiç gerek yok...

Erkekler Ne Diyor 7

• eyvahh askerde akıllatırlar deli meli dinlemezler beni baya akıllattılar cünkü orduevinde olduğum halde hemde moral ekibiydik yani :D

0|0
    0|0
  • Ondan niye bekliyorsunki sen git askerden dönene kadar onu bekleyecegni söyle

0|0
    0|0
    • 2 hafta önce konuştuk bitürlü düzeltemiyoruz sorun yok aslında ama çok gururlu beni sakın arama birdaha dedi

• hayırlı tezkereler ozaman

0|0
    0|0
  • askerlik iyidir spor oluyor

0|0
    0|0
  • seni unutmak icin gidiodur kesin

0|0
    0|0
  • gitsinn akıllanıp gelir :D

0|0
    0|0
  • uni yi de bitirmedi dion 15 ay cok be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• git sarıl barışın sonra askerden gelene kadar bekle sonra evlenin çok basit iştee

0|0
    0|0
  • 14 Şubatta gidiyor.

0|0
    0|0
  • son kez konuşmayı denesene

0|0
    0|0
    • inanın defalarca denedimm herseferinde beni birdaha arama ve sert sözler söylediii..artık yapabilceğim bişey yok ama bu çok kötü oldu hiç beklemiyodum gideceğini

• ya bak oyle konustuysa boşver :(

• Senle onla beraber askere git

0|0
    0|0
Yükleniyor...