Karin kasi ne kadar surede cikar?

1.71 cm boy 62 kiloyum. Yuzde 2 oraninda yag var, 2.2 kilo falan. Sizce ne kadar surede karin kasi cikar, 1 ay oldu gideli spora biraz sekillenme var ama mekige baslamadim daha
Karin kasi ne kadar surede cikar ?

0|1
111

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• En az 6ay.. Oda bu kiloda oldugun icin.. 1ay olmus sizlanmaya baslamissin ayrica karin kasi yag orani dustukce ortaya cikar simdiden cikmaliydi. Ama belirgin olmasi icin protein ile ilgiki takviye yapmalisin kaslara. Bu da karin kasi icin uzun bir zaman demek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bendeki yağ oranı bile %8 , boyum 1.75 . Dünyada %2 yağ oranına sahip olan bir insan guınness rekorlar kitabına girerdi zaten oda afrikalı çocuklardan çıkar çıkarsa😂.
    Karın kası ilk ayda kendini belli etmeye başlar ama 4 ay düzenli çalışırsan 8 pack bile çıkar.. Test edilmiştir👍

0|1
    0|1
  • %2 yağ oranı imkansız nerede ölçtüysen yanlış çıkmış olabilir. Düzenli devam edersen çıkacaktır şeker ve tuza fazla yüklenme

0|0
    0|0
  • En son vucudunda %2 oraninda yag olan Bruce Lee vardi. Onun da vucudu nerdeyse celik gibiymis ve yagsizliktan dolayi ölmüş. Senin nasil %2 oluyor kardes?

0|0
    0|0
    • Uhaha kimse inanmiyor ya 😄

• Soyledigin seyin biyolojik olarak imkani yok kardes. sanirim birisi seni kandimis. Ha yok ben Bruce Lee den daha iyiyim dersen bilemem :)

• %2 yağ oranı neredeyse imkansız hatta imkansız. Ayrıca %2 yağ oranın olsa bu fotoğraftaki gibi olamazsın, ölürsün.
    Karın kası sporla yapılır, mutfakta çıkartılır.

0|0
    0|0
    • Sana olcumlerimi aticam fotosunu dostum.

• Yanlış ölçümdür abi, imkansız. Essential body fat yani yaşamsal vücut yağı denen bir şey var. %5 yağ oranı olan bir adamın abdominal miyofibrillerini bile sayarsın.

• Aynı boy ve kıloya sahıbız kardeşim bende o kadar dusukyag oranı yok bı yanlısın var hatta baklavayı geçtım ne ararsan var adonıs ve sıxpack harıc :) four pack var bro

0|0
    0|0
  • azcıkta beyin kası çalışırsan her tarafın şekillenir dostum...

0|2
    0|0
  • 3 ayda çıkar 6 ayda belirgin şekilde görünür protein vesayre kullanıyorsan ama
    normalde 6 ayda cıkar belirgin şekilde ben 3.5 ayda çıkardım

0|0
    0|0
  • 4-5 ayı bulur... zor çıkar geç çıkar. Deli gibi çalışırsan 3 aya çıkar.

0|0
    0|0
  • Bide kimse inanmıyor demişsin :D gidip test mi yaptırdın taptırdıysan sonuçlarının resmini at bakalım :D Benim %15-17 yağ oranıyla karın kaslarım belirgin bir şekilde görünüyor :D senin şurdaki yağ oranın en az %15-20

0|0
    0|0
    • Tamam hocam atarim sikinti degl :D

• Bende 5 senedir çıkmadı nasıl birşeyse mk ldfsfs

0|0
    0|0
Yükleniyor...