Tribünlerde ayakta maç seyretmek yasaklanmalı mı?

tribünlerde ayakta maç seyretmek yasaklanmalı mı ? çok tehlikeliymiş izdiham yığılma falan tehlike varmış öyle diyorlar

0|0
11|28

En İyi Kız Görüşü

• Ben evden izlemeyi tercih ediyorum zaten atarlı bi çocuğum. Ani saldırılarda bulunabilirim.

Ama maç oturarak izlenmez be bro hele de tribünde ? :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• herkes çekirdek çitlesin mal gibi kimse tezahüratta yapmasın zaten gürültü oluyo. o ne öyle maç mı izlenir ya :/

0|0
    0|0
  • Yok artık evde ,derste yerinde duramayan biz Türkler, maça gidicez ve oturup izliycez öyle mi ?Bence bir insanın dirseğini yalamasının olasılığı bile daha yüksek bu durumda :)

2|1
    0|0
    • Kesinlikle oturarak maç izlemek ve biz :D imkansız..

• öyleleri varki bağlasan durmaz :) işe yarayacağını sanmıyorum

0|1
    0|0
  • bence hayır

0|1
    0|0
  • Tribünlerden çekin eliniziii! Başka önlemler alsınlar, oturarak maç izlenmez!

0|0
    0|0
  • hiç gidemedim maç izlemeye bilemiycem:)

0|0
    0|0
  • Şu tribünlerden ellerini çeksinller be Deplasman yasağı şimdide bu saçma sapan işler...

0|1
    0|0
  • yooo sakıncası yok

0|1
    0|0
  • oturarakta maç izlenmez be

0|1
    0|0
  • ben her türlü seyrederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• onu diyen boş konuşuyor. türkiyede istanbul takımları dışında belki yeni yapılan kayseri stadı v.s hariç oturarak maç izlenebilecek stat zaten yok. koskoca izmirde bir yağmur yağdı mı ortalık çamur deryası. nereye oturuyorsun. ayrıca link böyle bir taraftara sahip takıma gönül verirken oturarak maç izlennmez.

0|1
    0|0
  • Yıllardır ayakta izleniyor maçlar. Tehlike ne zamandan bu yana varmış?

Tribünün doğasına aykırı bu dediğin :)

0|0
    0|0
  • tribünü yasakla daha iyi maça mı gidilir oturmak için? kombine satışları ne kadar düşer haberiniz var mı?

0|0
    0|0
  • şu sorunuz pet şişeden su içmek yasaklansın herkes bardaktan su içsin demek gibi bir şey ?

anlamıyorum arkadaş bu tribün neden batıyor birilerine ? işin eğlencesi tribündür yahu .

1|0
    0|0
  • Ayakta maç izlemek kalkmasın ancak koltuksuz tribünler olsun sadece ayakta maç izlemek isteyenler için takımını 90 dakika desteklemek isteyenlerin gidebilecekleri tribünler olursa daha iyi olur bence. Yurt dışında bunun bir çok örneği var ayrıca kombine fiyatlarında koltuk olmadığı için ona göre indirim vs. olursa kulüplerde bu işten karlı çıkarlar diye düşünüyorum. Ben başkan olsam böyle bir şey yaptırırdım.

0|0
    0|0
  • Hayatımda duyduğum en saçma sorulardan, o zaman tribünlerde forma giymek de yasak olsun göz alıyor göz sağlığı için uygun değil. Demek istediğim de get la...

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler tribünde olucan ve oturarak maç izlicen var mı böle bişi ? Oturarak takımını nasıl desteklicen. Birazz ayağa kalkcan bağırcan alkışlıcan ıslıklıcan yakında çok ses çıkıyo die ezahürat yapmayı da yasaklarlar S:

0|0
    0|0
  • Yasaklanmalı değilde ayakta maç izlenmesin otur oturduğun yerde işte önümdeki ayağa kalkıyo sonra ben ayağa kalkıyorum sıkıntı çıkıyo boyum uzun amk arkadaki adam ayağa kalksada göremiyo maçı

0|0
    0|0
  • Herkes oturacaksa ayakta izlemek yasaklansın, herkes ayakta izleyecekse de oturarak izlemek yasaklansın bence )

0|0
    0|0
  • bence ayakta işemek yasklanmalı

0|0
    0|0
  • ZEYBEĞİM İÇİN ölürüz biz, sesimiz gider, nefesimiz kesilir, Bizde herşey AYDINSPOR için...

Asi Kankalar :))

0|0
    0|0
  • dibine kadar evet. herkes otursa kimse ayağa kalkmak zorunda kalmaz ama öndeki bir mal ayağa kalkınca bütün stad ayağa kalkmaz zorunda kalıyo.

0|0
    0|0
  • Zevkimii olacak otursun piknik yapsınlar o zaman tribünde.Ayrıca sporda şiddet yasasını da ağır buluyorum holiganizm istemeyen evinde seyretsin bu yıllardır var sporda.

0|0
    0|0
  • bu'da biz türklerin farkı işte.. boş ver kalkmasın

0|0
    0|0
  • Tribüne gelip maç izlemek yasaklansın. Maçinı izliceksen evinde oturda bağıranlara engel olma.

0|0
    0|0
  • o zaman kım bagıracak

0|0
    0|0
  • Sinemamı izliyoruz ya ? Tribün lan bu ? Fenerbahçeee maçıı lan buuuu !

0|0
    0|0
  • Maç ayakta izlenir...

0|0
    0|0
  • ozellikle kisin usuyoruz olmaz oyle sey

0|0
    0|0
  • Bence oturarak izlemek yasaklanmalı. Oturarak maç mı izlenirmiş?

0|0
    0|0
  • amuda kalkarak işemek gibi bişey bu .

0|0
    0|0
  • biz yıllardır ayakta bir bütünüz tribünde, kimseyi ezdirmeyiz çünkü kardeşiz :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yasaklanmalı, birde şu holiganlıktan kurtulabilirsek çok iyi olacak.

0|0
    0|0
  • Sinemayamı geldik arkadaş bari orda özgür olalım değil mi ? :)

0|0
    0|0
  • aynen keşke oturup seyretsek ya.. insangibi izleyemiyoruz :D

0|0
    0|0
  • farketmez hacı ayaktada izleriz oturarakta

0|0
    0|0
  • oturarak maç mı izlenir. İngiliz miyiz biz :D

0|0
    0|0
  • Biz oyle numarali tribundeki suslu puslu hatunlar gibi oturarak mac izleyemeyiz.

Iste o kadar!

1|0
    0|0
Yükleniyor...