Uyumak üzere yatağa başınızı koyduğunuzda

uyumak üzere yatağa başınızı koyduğunuzda;

hemen uyur musunuz, günü sorgular mısınız, ertesi günü planlar mısınız, uyumadan önce düşler misiniz, ne yaparsınız?

ben buyuk oranda 5 dk içinde uyumaya başlarım.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben yastğa 5 kala uyuyorum :D anında düşünemiyorum bile.

Ama bazen sıkıntılı olursam dua ediyorum. Okuyup üflüyorum falan :)

0|1
    0|0
    • en iyi uyma sekli :) asiri uykusuzluk yorgunluk, bazen daha guzel seyler, bazen alkol buna neden olabiliyor. nasil uyudugunu bile hatirlamiyorsun :)

• Teşekkür ederim.. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• ...Bir sürü düşünceler döner durur.Ta ki çıkarımlar yapıp,zaman zaman bazı kararlar alıncaya kadar:)

Bazen yarım saat,bazen 1 bazen de 2 saat sürer.

0|1
    0|0
  • Normalde 15 dakikada yorgunsam 10 dakikada uykuya dalarımm yatmadan önce kafamda senaryolar kurarım bazen birleyi rüyamda görmek isterim denerim falan ama daha önce hiç beceremedim güzelim bilim kurgu hikayelerim unutuldu gitti

0|1
    0|0
    • banzen ben de uyumadan once istedigim birseyleri gormek icin zorluyorum kendimi cogu zaman ise yaramaz. bazen gercekten cok yaratici ruyalar goruyorum ama cok azini hatirliyorum sonrasında. bir de süreklilik arz eden ruyalar oluyor, yillardir gordugum benzer ya da biribirini tamamlayan ruyalar gibi. bunlarsa yasamin bir parcasi sanki.

• benimki cok eskiye dayaniyor, coktandir uzerinde dusunmemistim, sen yazinca dusunmeye basladim yine. sanirim gitmek istiyorum yine oraya :)

• Önceden 12 de yattıysam 4 te dalardım uykuya şimdi yorgunluktan mıdır nedir düşünmeye fırsat kalmıyor. 5 dk da rüyalar alemindeyim :)

0|1
    0|0
  • Tam yarım saat düşünürüm yarının planını ~

0|1
    0|0
    • bunu kadinlar daha mı cok yapiyor nedir? ertesi gun icin ben dusunecek pek birsey bulamiyorum :)

• kulagımda kulaklık oldugundan ritimle sızarım cogunlukla.yastıga basımı koydugumda dusunmek icin kafa kalmamıs oluyo

0|1
    0|0
    • kulaklikla yatinca doner de kopartirmiyim kabloyu diye endise oluyor bende :)

• sana kalmıs :)

• yolculukta iyi uyurum ama kulaklikla, orada tam kurtaricim oluyorlar, gereksiz muhabettlerden ve cokcuk seslerinden kacmak icin

• O günü düşünürüm, yarını düşünürüm, hayal kurarım. :)

0|1
    0|0
    • cok zamanını almaz mı bunlar, hemen uyumak istemez misin. ben mesela yatmadan dusunmeyi severim yatinca - zifiri karanlıkta - hemen uyumak isterim. uyumak cok guzel...

• Uyumak elbette harika ama uyuyana dek geçen yaklaşık bir 20 dakikada düşünürüm hepsini :)

• 20 dk iyi cok fazla sayilmaz

• en az yarım saat döner dururum uyumak için.

0|1
    0|0
    • yarim saat de biraz fazla sayilir ama hic yoktan iyi... insan uyuyamayinca bir de surekli pozisyon degistiriyor daha da aciliyor uyku o zaman.

• kötü çok kötü.

• 2 saat boyunca düsünürüm,sonra bi bakmisim uyumusum ,sabah olmuş.

0|1
    0|0
  • Belli olmaz değişiyor çok uykum gelmeden yatmam ama..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...