Bir erkeğin size baktığını hissediyorsunuz ve bu 1 değil 2 değil sizce sizden hoşlanıyor olabilir mi ?

Bir erkeğin size baktığını hissediyorsunuz ve bu 1 değil 2 değil sizce sizden hoşlanıyor olabilir mi ? Ya da yanınıza bir arkadaşınız geldi ,erkek. Siz konuşurken dikkatli bir şekilde bakıyorsa kıskanmış olabilir mi ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğin sürekli size bakıyor olması sizin hakkınızda bazı konularda merağı olduğu anlamınada gelir mesela senden hoşlanıyordur seni süzüyordur inceliyordur yanında bir erkek varkende bakmasının sebebi yani bende buradayım tarzında bir bakış olabilir , erkeklerin ruh hali değişkendir kendimden biliyorum çok hoşlandığım birine sürekli bakarım ve o başka bir erkekle konuşurken acaba ne konuşuyorlar diye merakta ederdim tabi sadece hoşlandığım gerçekten hoşlandığım kişi için bunu yaparım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sürekli bakıyorsa sadece bakar sonrada başkasına bakar sonrada bir başkasına..Çünkü uzun süre sadece bakan erkekler genellikle kızla muhabbeti ilerletemez.Öyle kalır.

1|0
    0|0
    • Anladım, peki eğer hoşlanıyorsa bir şekilde gelir muhabbet falan açar mı ki ?

• Yeni diyebilirm uzun zaman olmadı ama ben ne yaparsam özgüveni gelir ki eğer hoşlanıyorsa ?

• Dediğim gibi herkesin özgüveni farklıdır kimi der ne kaybederim sorarsam? En kötü red yerim 1-2 güne unuturum ilerde keşke demem.Kimi ya sevgilisi varsa ya reddederse ya aşşağılarsa der.Soramaz da soramaz.Nasıl yaparsın bilmiyorum ama sevgilinin olmadığını belli edersen açılma ihtimali baya bir artar.Özgüveni içinde en basitinden çok hafif tebessüm edersen kendine güveni gelir.

• 3. bakışı atmamış.. Aşık değil.

3|0
    0|0
    • 1 değil 2 değil yani 3. Yanlış mı yazmışım ya 1 saniye :)

• burdan çıkacak tek sonuç karşıdaki çocuğun gay olmadığı. başka hiçbir kanaate varamazsın.

2|1
    0|0
  • Erkekler Güzel Kızlara Bakar Ve Onları Elde Etmek İster.. Tabiki Seviyor Olabilir Seviyorsa Zaten Kıskanır :) Bence Zaman Kaybetmeden Duygularını Öğren O Kişinin :)

1|0
    0|0
    • Ama şöyle bir durum var bir üst sınıf ve şu an sadece hangi sınıfta olduğunu biliyorum ilk gezide baktığını fark ettim ve dün aynı sınıfta sınava girdik falan hani takıldığı kişilerle bir muhabbetim yok nasıl öğrenebilirm dersin ? :/

• Elbette ama olmazsa başının etini yerim haberin olsun o kadar özgüveni yükledin bana diyim de :D

• Ye Ya Ne Olacakk :) Sıkıntı yok :) Ben Hertürlü Dinleyeceğim Seni :)

• Öyle olursa yandık bizim bakkal beni görünce bana bakıyo hatta bıyıklerını ovuşturuyo :S :S hass..

2|0
    0|0
  • canım kaçırma derim

1|0
    0|0
  • Bakış nasıl bir bakış ?

0|0
    0|0
    • Ya böyle sanki ne konuşuyorlar der gibi bakıyor ?

• Merak uyanıyordur. Hemen hoşlanma olarak algılamamak lazım. Ama bir ilgisinin kesinlikle var olduğunu beyan edebilirim sana.

• Diyorsun ? Umarım :)

• hoşlanıyordur mutlaka ama cekiniyor olabilir yanına gelmeye;)

0|0
    0|0
    • Ama o adım atmıyorsa ben atmalı mıyım atmamalı mıyım ? Atmam saçma olabilir çünkü ne hissettiğini bilmiyorum denk geliyor da olabilir bilemiyorum :(

• tabıkıde hayatım. alımlı ısen daha cok bakarlar. dıkkat et sececegın ve hayatına koyacagın erkegı.

0|0
    0|0
  • adam belkı sadece bakmaktan hoslanıyor hemen umıtlenme

0|0
    0|0
  • aynen öyle senden hoşlanmış. işin içine kıskançlıkta girdiyse bi durum değerlendirmesi yap derim :)

0|0
    0|0
    • Ama emin değilim de bir yandan denk gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum ama baktığını fark ettiğimden bu yana sık karşılaşıyoruz sanırsam ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...