Şu ''Paraf'' reklamına sinir olan var mı ?

Reklam stratejilerine dikkat ediyorum çoğu zaman. Paraf denen şey çıkmadan önce pek yakında bilmem ne abarttılar insanları beklenti içerisine soktular.

Reklam bi çıktı Murat Boz.

Reklamdaki konsere eklenmiş yapay görsel efektler vs, zannedersin Michael Jackson çıkmış. Abartılmış itici ve başarısız bir reklam bence.

Benim gibi düşünenler varmı ?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bıktırdı yaa Murat Boz'dan da soğuduk ayrıca :P yeni yüzler bulsunlar :D

0|0
    1|0
  • ben ben murat boz çok yakışıklı tamam ama yaptığı şarkılar hiç bişeye benzemiyo

0|1
    1|0
    • Kesinlikle. Sesi boş bi teneke gibi. Dinlerken insanın ruhunu beslemesi gerekir bir şarkının. Ama kendisinin doyurucu bi sesi yok :)

• Bu da orjinal reklam link

0|0
    1|0
  • murat boz hatrına seyrediyoruz :) ama sıktığı konusunda haklısın tabiki

0|0
    1|0
  • yaaa yemin ediyorummm çok gııcık bi reklam,hemen kanalı değiştiriyorum

0|0
    1|0
  • Sorma ya oda artık benim için öpüşme sahnesiyle aynı katagoride hmen kumandayı kapar kanalı değisirim :))

0|0
    1|0
  • paraf reklamı değilde didi reklamına sinir oluyorum !!

0|0
    0|0
  • Evet abartılı olmuş sıkıldım bende .

0|0
    1|0
  • Reklama laf et, Murat'a etme. O işini en iyi şekilde yapıyor..

0|0
    1|0
  • Bence güzel :)

0|0
    0|0
  • ayrıcalıklar bu parafta:/

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• söyle söyliyim halk bank bi vakıf bankasıdır yani bir vakıf bankasının reklam için bu kadar para harcaması enteresan bir durum ayriyetten % bilmem kacının halka arzında yeterince talep toplayamayıp ve hisselerini düşük degerden acan halk bankası reklam atagını böyle yapmamalıydı velevki yaptı diyelim tarafsız bakmaya calışıyorum halk bank reklamımı yoksa Murat Boz'un single reklamımı anlayamıyorum irdirak güçlügü cekiyorum .net :))))

0|0
    1|0
  • Kesinlikle nefret ediyorum. Soru 5 puan :D

0|0
    1|0
  • Bence çok başarılı

0|0
    1|1
Yükleniyor...