Bütün günümüz beraber geçecek

arkadaşlar sevgilimle tüm günü evde geçiricez başbaşa beraber yemek yapıcaz ona tatlı yapıcam falan :) sizce ne giymeliyim o günü daha özel hale neler getirir? fikir verir misiniz

Güncellemeler:
Gizli seçeneğini farketmeden tıklamışım sanırım ev deyince akıllar yatak odasına kilitli kalıyor. sevgilim dediğim kişi nişanlım olur. evet tüm gün evde olucaz benim yazdığım bir kitap var onun taslağını okutup düzenlicez beraber. yemek falan yapcaz işte bi de tatlı yapcam ben. ne giyiyim derken o gün hoş görünmek istedim çıplak değil.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence hiçbirşey giyinme :)) eminim bu sevgilinin daha hoşuna gidicektir . Şaka bir yana arkadaşım yanlız kalıcaksanız eğer sonu özel'e bağlanıcaksa ne giydiğinin bir önemi yok ..

0|0
    0|0
  • ne giyersen giy sonuçta nasıl olsa hepsini çıkaracaksın, pijamalarını bile giysen farketmez

1|0
    0|0
  • bence normal giyin seksi giyinirsen yemek yapmaya falan firsat kalmaz pek.

0|0
    0|0
  • pijama :D... ...

0|0
    0|0
  • ben ne cevabı vermıstım sana

0|0
    0|0
  • bence o gun uzerınde hıc bır sey kalmaycak. kolay gelsın derım

0|0
    0|0
  • bence gecelık gıy cok seksı adam kudursun :D

0|0
    0|0
  • mini etek giy kıyafette dekolte olsun yırtmac falan

0|0
    0|0
  • mini elbise giyme aklıbaşından gitmesin adamın

0|0
    0|0
  • hım güzel bi beraberlik

0|0
    0|0
  • tabi tabi ateşle barutu aynı kutuya koy sonra patlamaz bişe olmaz de :) sen kitabı okurken onun aklından çok başka şeyler geçecek. sen önce onun karnını sonra gönlünü doyur ardından kitabını okursun :) tatlıyı erkenden yedir sona bırakma enerji yapsın :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kot beyaz bir bluz iyi bence

0|0
    0|0
    • canım bi de alışveriş yapcam giycek bişi kalmadı koca dolapta :/ ne alsam bilmiyorum biraz da ondan açtım bu soruyu fikrin var mı nasıl bluz olur hiç alışveriş yapmam normalde de anlamıyorum bu işlerden :S

• :) güzel bence

• Rahat bişiler giy .

1|0
    0|0
  • çıtçıtlı badi giy

0|1
    0|0
  • Bır Japon atasözü derki at yalanı ... İnanı

0|0
    0|0
  • sevişecekmisin sonunda

1|0
    0|0
  • Mal gıbı kendını gızlemısın resmen milletten neler duymak istediğin belli. Okuyunca hosuna mı gıdıyor anlamıyorum ... Yafa söze göre herkes saf mı ?

1|0
    2|0
    • dinime küfreden müslüman olsa

• gitte beynindeki örümcekleri temizlet dilber

• Ahahahhahhha olurrrrr kezban

Yükleniyor...