19 yaşımdayım spor yapıyorum herkes fiziğimi beğeniyor ama? acil yardımmm?

boyum 176 kilom 58 haftada üç gün pilatese gidiyorum herkes fiziğimi çok beğeniyor ama geçen gün fark ettim ki bacağımın yanında hafif selülit var!!! bunlar neden olur ki? ne yapmam gerekiyor acil yardımmm...

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kola ve sürekli oturmaktan

0|0
    0|0
    • kola içmiyorum ki hiç, öğrenciyim evet baya ders çalışmam gerekiyor o yüzden genelde oturuyorum ne yapmam gerekir ki :(

• yürüyüş ve bisiklet ayrıca spor yapıyosun madem squat 'ı arttırırsan faydasını görebilirsin :)

• tamam çok teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir beskenme öğrencisi ve soor antrenörü olarak sana tavsiyem her gün düzenli vücüdünü nemlendiricilerle nemlendir sopuk suyka duş al ve duş sırasında selülit olan yerleri kabak lifiyle kesele bol bol kan akışı hızlansın geçtini farkediceksin kabak lifi aktarlardan temin edebilirsin

0|0
    0|0
  • yaş kac, boyu kac kilon kac yaz bunları birde nekadar selulitin var gormek lazım foto cekebiliyorsan foto cek, ona gore yorum yapaım, buraya yazmak istemezssen ya da fotoyu koymak istemezssen ozelden mesajda atabilirsin yardımcı olmaya calısırım.

0|0
    0|0
  • Yağ doku birikimi var masaj yap limonla... ce ovala sürekli alttaki yağ doku yayılsın. kanla idrara atılır.

0|0
    0|0
  • boyun ve kilon harika mankenlere taş çıkaracak gibisin

0|0
    0|0
  • uff selülit zor iştir bacım

0|0
    0|0
  • şekerini bir ölçtür...

0|0
    0|0
  • en kötüsü be

0|0
    0|0
  • o ne l*n :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kas kaybından olabilir ya da düzensiz beslenme, şekerli gıdalar

0|0
    0|0
  • Kahvede selülit yapıyomuş diye duymuştum bir yerde, sık tüketiyorsan olabilir bende de var o sorun ve bende pilates yapıyorum

0|0
    0|0
    • yok ben kahve içmem hiç hatta nefret ederim

• Duzenli spor yaptığından dolayı olmuştur birden spora basladiysan ve cildinde kuruysa hızlı kilo verdiysen bu yuzden olmuş olabilir catlaklarda bu yuzden çıkıyor zaten selülit geçirmek baya zor

0|0
    0|0
  • o genetik malesef canım ya hep sağlıklı yemek yemen lazım falan

0|0
    0|0
  • tedavi ol

0|0
    0|0
  • masaj yap orana sonra soğuk suyla şok etkisi yarat

0|0
    0|0
  • ölmeyi dene

0|0
    0|0
    • Beyinsiz misin?

• Allaha şükür öyle bir sıkıntım yok, ama eğer Eleştirilere gelemiyor da laf dalaşına girerim, beynimi çıkarırım; en azından şartlar eşit olur seninkiyle. Haksız rekabet olmasın dimi? 😆 O selülitlerle bile eleştiriyi kaldıramıyosun ama üzgünüm bencede git öl yaniii iğrenç daha 19 yaşındasın ve selülitlerin var. Erkeklerin alay konusu 😏😎

• Masajla yok edebilirsin sanirim

0|0
    0|0
  • emin değilim ama sanki onlara masaj yapmak için masaj aleti bulunuyır

0|0
    0|0
    • bilmiyorum olabilir, üzüldüğüm konu o kadar spor yapıyorum yani böyle olması koydu

• Selülit zayıf insanlarda bile olabiliyor yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Herkes fiziğini beğenemez, misal benim hoşuma gitmedi 1,76 boy bana göre çok fazla. Dengesiz spor yaptığından yani sırf yapayım spor gibi düşüncenden ötürü oluşmuştur belki

0|0
    0|0
    • Yooo profesyonel biriyle yapıyorum

Yükleniyor...