1 ayda en fazla ne kadar gelişir?

Arkadaşlar body'e başlıcam vücudum 1 ay'da en fazla ne kadar gelişir?
Boy: 172
Kilo: 65

Beslenmene bağlı diyenler;
Beslenme programı falan da verebilirsiniz :)

Güncellemeler:
Protein tozu kullanmıcam ^^

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba uzun zamandır sporun icindeyim
    Protein tozu kullanmamanizi oneririm cunku protein tozu hormonlari tersine cevirir kizlarda erkek hormonu, erkeklerde kiz hormonunu daha çok salgilanmasini saglar ve bu da başli sorunlar meydana getirir. Önerim bir vucut gelistirme veya fitness salonuna gidip orda program yapmaniz protein tozu veya baska tozlari kullanmak istiyorsaniz ileride kalp krizi, damarların patlaması veya yaslandiginizda hamur olmak size kalan bir sey iyi günler :D

0|0
    0|0
    • şu yorumunla, uzun zamandır sporun içinde olupta en temel şeyleri bile kulaktan dolma yalan yanlış bilmene senin adına üzüldüm : ) @Milkforalien

• Bende senin adina üzüldüm şimdi halbu ki iyiliğin için yazmistim ben yalan yanliş bilmiyorum sen burada 1 ayda ne kadar gelişir yaziyorsun halbu ki sporda her şeyin etkisinin en az 3 ayda oldugunu bilmeyip hazira konan spor hakkinda bir bilgisi olmayan insanlardansin bence burada kendin icin uzulmen gerekir. Ben sporcuyum sen sporu gösteriş için yapansın umarim anlamişsindir..

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı boydayız o boyla hiç başlama :)

En az 7 ay gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaman geçsin etkisini göreceksin. Pes etme.

0|0
    0|0
  • Protein tozu falan kullanacak mısın peki? Kullanırsan daha hızlı olur gelişimin

0|0
    0|0
    • Hayır.

• Ben kullandığım halde 1 ayda sadece kaslarım belirginleşti kuvvet kazandım biraz da

• Özele geçer misiniz?

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 ayda hiç bir şey olmaz bunu sorman bile saçma, bir ayda ancak hamliğini atarsın, 6 aydan önce hiç bir şey bekleme

0|0
    0|0
  • protein kullanırsan şişersin

0|0
    0|1
Yükleniyor...