Squat üst bacağı kalınlaştırır mı?

Bir haftadır squat yapıyorum. Popomun şekillendiğini hissedebiliyorum ama sanki ğst bacaklarım kalınlaştı. Kendi kafamda mı bğyütüyorum yoksa squatın gerçekten böyle bir etkisi var mı.
Üst bacaklarımı inceltmek için o zaman hangi hareketi yapmalıyım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Etkisi olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Psikolojik o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 senedir squat yapiyorum benim bacagim bile anca 1 seneden sonra kalinlaşmaya başlamişti. Üst bacaklarini inceltmenin yolu kilo vermek. Hızlı kilo vermek yagla birlikte orantili olarak kas kaybini arttiracagindan yavas bir sekilde protein destekli kilo vermelisin yani hem squat yapip hem de bacaklarini inceltmek istemen birbirine zit olan şeyler birini seçmen daha mantikli

0|0
    0|0
    • İkisini de istiyorum. Yani kalçamın dik ve süzgün durmasını isterken bacaklarımın ince olmasını isteyemez miyim?

• Bacaklarim derken sadece üst kismini söyledigini farz ediyorum cunku alt bacagi inceltemezsin squatin en etkili oldugu kisim ust bacak ve popo yani poponu kaslandirip ust bacagini inceltmen dedigim gibi birbirine zit olan şeyler

• Eger sadece poponu kaslandirmak istiyorsan yere otur yerde poponun ustunde sicramaya calis yaglar ezildikce kaslar cikar ama o da cok zor bir yöntem :D

Yükleniyor...