Basen eritmek ve bel simidini yok etmek için hangi egzersizleri yapmalıyız?

Basen sorunum ve bel simidim var hangi egzersizleri yapacağımı şaşırdım en etkili egzersizler neler hadi bir yardımcı olun?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 6

• Önemli sonuçlar alabilmen için diyet önemli bir husus. Sana önerim vakit buldukça koşman ve ip atlaman bunlari yaptiktan sonra yerde bisiklet cevirmen ve capraz mekik cekmen bu arada ne kadar ip atlarsan ve koşarsan daha çok hizli yag yakarsin bacaklarini ne kadar cok calistirirsan vucudundaki yag yakimi hizlanir cunku vucudumuzdaki en buyuk kas grubu bacaklarimizda var bunun bilincinde oldugun sürece yaptigin her hareket sana bonus olarak gelicektir. Sakın koşmadan hiçbir şeyi yapma yani mekiği falan koşmadan önce cekmeye kalkma. Mekik yaglarini yok etmez koştuktan sonra cekilen mekik yaglari yok eder

1|0
    0|0
  • Hızlı tempoda kısa adımlarla yürüyüş, ip atlamak, bulabilirsen hulahop ama sporcuların hulahopu olmalı. Sıkı bir diyet 😉

0|0
    0|0
  • simidin için yan mekik yapabilirsin, ayrıca yine simit için belinin aşağısını sabit tutup belden yukarısını sağa sola oynatma egzersizleri işe yarar, basen içinse bisiklet sürme hareketini yapabilrsin ayrıca squat her ikisi içinde işe yarar bu söylediklerimi internete yazarsan kolaylıkla bulursun :DD

0|0
    0|0
  • Iyy nebicim bucut

0|0
    0|0
  • Bel pogacasi, bel böreği :))) bence spora gitmelisin

0|0
    1|0
  • Benim bildigim squat da iyi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...