Hiç insanlara göre çok olgun olduğunuzu düşündünüz mü?

Hiç insanlara göre çok olgun olduğunuzu düşündünüz mü :/ benim başıma hep geliyor bu problem siz olsaydınız ne yapardınız...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• eskiden öyle hissederdim. ruhen çabuk büyüyen bir çocuk oldum ama son yıllarda hissetmiyorum bunu.

0|0
    0|0
    • hmmm eğer öyleysen hayatın bir noktasında illaki karşına çıkar

• Çok olgunlukta iyi degil.Çok cıvıklıkta..

0|0
    0|0
  • Yaşıtım arkadaşlara ragmen gercekten olgun biriyim. Gerek yasadiklarim gerek hissettiklerim bana olgun olmayi kisa surede ogretti.

0|0
    0|0
    • peki bu durum hayatını ne kadar etkiliyor. ?

• Olumlu olarak etkiliyor aslinda. En azindan eski uçarı halimde verdigim kararlardan daha mantikli kararlar verebiliyorum artik. Benim icin neyin iyi neyin kotu olduguna dair net kararlar verebiliyorum. Bu halimden dolayi milletin Güzin ablasi bile oldum :)

• Evet orta okuldan beri böyleyim ve çoğu zaman yalnızım

0|0
    0|0
  • 30 yaşındaki insanlara fikir verebiliyorum yenilikler sunabiliyorum bu olgunluksa olgun olabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olgunluk anlayışı öznel ama. Birisi kalkıp diğer insanlardan olgun olduğunu düşünebilir ama başka birisi de bu düşüncenin yanlış olduğunu düşünebilir. Olgunlukla neyi kastettiğinize bağlı

0|0
    0|0
    • bir sorun problem olduğunda insanların sana danışması veya bir ortamda hareket ederken senin kadar ince düşünemiyen insanlar olunca...

Yükleniyor...