Vücut geliştirmeden anlayanlar bakabilir mi?

Evde çalışmak için dambıl seti alacağım da sizce uzun bar yani halter barı olması çok mu önemli yoksa dambıllar işimi görür mü bir de en az kaç kiloluk almalıyım?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzun var almanda yarar var bench press vs yapabilmen için, kiloyu sen belirli gittikce alırsın artırırsın zamanla

0|0
    0|0
    • anladım almasam da olur mu peki? bir de 1 defa alacağım için kiloyu şimdiden belirlemem lazım 28 kg dambıl işimi görür mü?

• tamam zaten bunlar sabit değil çıkarıp takabilirsin ağırlık arttırabilrisin gayet güzel

• tamam çok teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Bodybuilding ağırlık sporudur arkadasim :) yani ne kadar dambil alirsan al daha agirina ihtiyacin olacaktir.. Kasi yuksek agirliklarla zorlamadikca kas hipertrofisi (kas buyumesi) olmayacaktir.. Ama fit bir vucut istiyorsan yani duzgun ve sekillenmis ama dolgun degil.. Fitness yapabilirsin o dambillarla..

0|0
    0|0
    • aslında tam olarak istediğim bu sizce bu ürün iş görür mü www.sahibinden.com/.../

• dediklerini iyi bir düşünewyim en iyisi saolasın dostum

• Önemli değil dostum.. Sana en uygun olanı seç.. Kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• evde zaman kaybı yapma slonlar şu an yaz kampnyasında sete vercen parayla 6 ay yazıl orta halli salona daha etkili olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...