Dün yazmıştım sevgilimin evli olduğunu öğrendim. fotoları yolladım karısına

dün yazdım sevgilimin evli olduğunu kendim öğrendim ve ben ailemi kaybetmenin acısında kıvranırken haayatıma girip gözümün içine baka baka boşanmış olduğunu söyledi.ben zaten yıkılmışım bir kez daha yıktı beni.bende fotolarımızı yolladım karısına o bana acımadı,hiç vicdanı sızlamadı.bugün bana diyoki çok sevmiş,kopamamış nasıl vicdanın vardı seviyodunda dedeğimde kaybetmekten korkmuş terk ederim diye,şimdi çok iyi oldu dedim.benim gururumu nasıl düşünmedin,beni evli bir adamın dostu yaptın,yok bana kötülük yapmamış,zorlamı girmiş hayatıma,kapımamı dayanmış zorla,daha ne yapıcan dedim yalan söyledin bide üste çıkıyor,ne kötülük yapmışki,özürde diliyo sanki geçecek ne dersiniz bu adama siz?

Güncellemeler:
söylediklerine ne diyorsunuz?kötülük yapmamışki ben hayatıma almışım,zorlamı girmiş ee yalanla girdin ben seni anında sepetlerdimki evli olduğunu bilsem diyom hep su üstüne çıkıyor.zorlamı girmiş kötülük ne yapmış vs vs.senin bana vicdanın sızlamadımı dedim,senin çocuğun varsa bende ana baba evladıyım dedim.
beni önce tehdit etti,gel dedim yiyosa ben yalnız yaşıyom kimsemde yokya kolaydı,gel polisi ararım ,rezillik çıkartcam dedi,çıkart dedim benim utancak bişeyim yok sen dersin ben evliydim kandırdı şimdi sepetliyo beni diye,ben dedi ne resimler yaparım (kendisi bilgisayarcı) abine yollarım,yolla dedim korkum yok dedim,anlatamammı sanıyon olanları dedim bu sefer alttan aldı seviyomda vs vs
bu arada benden önce 2000 tl borç istedi yok dedim sonra 15 bin kredi çekmemi istedi bu vicdansız ,vermiyolar dedim.ben yetim aylığımdan kredi çekecektim ona wayy be.bide bugün arayıp sevdim çok sevdim diyo

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben göndermemen taraftarıydım.Olan olmuş artık. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Sen artık alttan alma. Tehditlerine boyun eğme. Uzaklaş, bağlantını kopart, varsa akraba, eş, dost bi süreliğine onların yanında kal.

• ama sevmişim ben onu.aile resmi geçti elime,baktıkça içim acıyor.bu kadarını hak etmedim ben ya :(

• Sevgi işte insanın gözünü kör ediyo. Sevdiğin için zamanında anlayamamışsın zaten. Ama bundan sonra unutup önüne bakman gerekiyo. Çünkü yaptığı şeyler kesinlikle kabul edilemez. Allah inş.hayırlı insanlarla karşılaştırır.

Erkekler Ne Diyor 7

• Çıkarcı insanları hiç hazmedemiyorum, midem bulanıyor, hem çıkarcı hemde yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor. En iyisini yapmışsın yüreğine sağlık.. :)

0|0
    0|0
    • bencede afferin bana,daha nice kızlara yaptı. dedimya ben zaten kendi halinde kendi kabuğumda acılarımla uğraşırken bana bile vicdanı sızlamadı,kim bilir kimler geldi geçti hayatından.halada iyi insan olduğunu savunuyor.korkmadım ne gelirse gelsin başıma dedim o beni sessiz yanımda kimsede yok anne baba yok,bişey olmaz diye ne kadar uyutucaktı.tehditlede susturcam sandı.

• İyi ki niyetini erken anlamışsın, ne deyim Allah yar ve yardımcın olsun ve gönlüne göre versin.. :)

• Geçen gün ki, mesajın devamı dimi? Hayatını öğrendik sayılır, sende amma gözü karaymışsın bravo valla. :)

Dik duruşun sayesinde, eleman geri vites yapmış, böyle cesur olduğun sürece sana bişey komaz.

0|0
    0|0
  • fotoları göndermekle yanlıs yapmıssın .dikkatli ol mutlaka yılanın kuyruguna basmıssın

0|0
    0|0
  • birak o serefsizi iyi etmissin wallahi hic acima boylelerine...

0|0
    0|0
    • bıraktım,bide barışmayada yer arıyor ama sevmişim acımıyorum karısı kızıyla fotosu geçti elime baktıkça içim acıyor ama asla taviz vermem,ne gelirse söledim bugün ağzıma iğrençliğinden adiliğine yüzsüzlüğüne dedimde dedim:)

• iyi yapmissin, sevgin agir basip da acima sakin..bir daha da kapina gelmesine dahi musaade etme degil konusmasina.. gitsin ailesiyle ilgilensin birini mahrum edip seni de yuva yikici durumuna dusurmesine firsat verme..

• iyi yaopmissin bosver..simdi o dusunsun..sen yuva yikmiyosun gercekleri ortaya dokuyorsun..

0|0
    0|0
  • Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış sana yaptıklarının cezasını çeksin ohh olsun...

0|0
    0|0
  • hayatta yapılacak en son şey bir kadını aldatmaktır. bu salak iki kadını birden aldatmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kim kız o ?

0|0
    0|0
  • sen hala bu adamla konuşuyorn musun yahu, facebooktan yorumlarını felan da beğeniyorsundur şimdi sen. adam sana en büyük adiliği etmiş sen hala koynunda beslemeye devam et. irtibatını kes bu mikropla ve kenidne yeni bir sayfa aç

0|0
    0|0
    • konuşmak değil bu sabah 5 gibi yolladım resimleri karısına,sabah ortalık karışmış hemen beni aradı konuştuğumuz bugünkiler işte

• İyi olmuş heyvana, darısı diğer evliabazeusların başına. Randomlarında boğulsunlar heyvanuslar.

1|1
    0|1
  • yuva yikanin yuvasi olmazmis...

0|1
    1|0
    • yuvasını yıkan adamın kendisi. körmü karısını aldatmasaydı.. hem karısını hem kızı kandırmış...

gebersin pislik

• bende aynen öyle dedim,kızını düşünüyosan bende ana baba evladıyım,elin karısının kızının peşine düşmiyecektin dedim kızını düşünen

• allah sabir versin baska ne diyim

• rezalet ya evli insan bunu yaprsa ooo neler daha göreceğiz ...

0|0
    0|0
  • iyi yapmıssın iyilik yaramaz bazılarına

0|0
    0|0
Yükleniyor...