Bfit hakkında bana bir yardım eder misiniz?

artık spora başlamam gerek son bir kaç günüm kaldı ama hala bfit hakkında karar veremedim yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• gitme parana yazık oraya gidene kadar adam gibi spor salonuna git

0|0
    0|0
    • hımm emin olamıyorum ben de kimisi süper diyo kimi olmaz başka yer bul diyo

• tamam çok teşekkür ederim sağolun.

• rica ederim ne demek ama b fit harici bir yere git derim

En İyi Kız Görüşü

• beş-altı alet var ara platformlar var bir de.. müzik eşliğinde hocayla çalışıyorsun. üç tur dönüyorsun. hareketler sürekli.. ve bölgesele de yönelik çalışabilirsin.. pazar günleri kapalı oluyor.. günlük 30 dk. bazı şubelerde ek olarak plates paketleri de mevcur.. öğrencilere özel fiyatlar da var.. düzenli devam edenlerde ciddi incelmeler oluyor.. tabi diyetle birlikte.. kilo vermedim ama çok inceldim diyenler de oluyor sistem sıkılaşmaya yönelik bilhassa.. ayda bir ölçümler.. sonuçlar tavandan asılıyor istersen. bu şekilde sistem..:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Dışarıda parkta olan egzersiz aletlerinden gram farkı olmayan abuk subuk aletler var, 3 tur atıyorsun totalde 30-40 dakika suruyor. Gittim hicbir faydasını gormedim, sadece gönlünü ediyorlar şu kadar inceldin diyerek başka bir şey değil. Parana yazık edersin onun yerine normal bir spor salonuna git.

0|0
    0|0
  • Merhaba, kızkardeşim bfite spor yaptı. Haftada 6 gün istediğin saate gidiyorsun hocalar başında sana hareket gösteriyor kadınlara özel makinalar varmış kısa sürede yağ yakıyorsun kardeşimin yağ oranı düştü ve sıkılaştı bayağı yaygınlar ücretsiz deneme imkanı ve ölçümde yapıyorlar

0|0
    0|0
  • normal bir fitness salonu gibi değilmiş galiba, kendi hareketleri varmış, herhangi bir spor aleti kullanılmıyor diye biliyorum, seans 20-30 dakika gibi bişey sürüyormuş, ne kadar verimli olabilir diye düşünmeden edemedim

0|0
    0|0
    • ben de emin olamıyorum da sence de az değil mi seans süresi?

• bana da çok az geldi, hemde alet yok bişey yok, evde de yaparsın o hareketleri, normal bir salona katılmak daha mantıklı

Yükleniyor...