Yerin dibine girdim :(

Sınıfta sevdiğim kızın numarasını almak istedim. Bugün dershaneye gelmemişti. Bende onun sıra arkadaşının yanında telefonuna bakabilir miyim? modeli ne? falan dedim. Kızda birden bana "Rehbere girme" deyince kıpkırmızı oldum. "Ne rehberi" deyip lafı geçiştirdim. Ne kadar utandım ya :( Kendimi yanlış bir şey yapmış gibi hissediyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yerin dibine girecek bişe yok ortada.Ama acemi davranmışsın telefonun ne modeli ne ne demek ya.Mesaj hakkın varmı bi mesaj atmam gerekiyor bende yok desen daha inandırıcı olurdu.Ki suç üstü karıştırırken yakalanmamışsan bozuntuya vermeyip devam etmen gerekirdi.Oda değilse kız senin ondan hoşlandığını tahmin ediyor niyetini biliyor.

0|0
    0|0
    • Evet ondan hoşlandığımı biliyor. Menü bölümü açıktı rehber açık değildi. Bende ne rehberi falan diyince bir şey demedi. Hemen yanımdaki arkadaşla şöyle bir telefon buldum şu kadar paraya gibi bir muhabbet açtım tabi o kızda duydu.. Umarım anlamamıştır. Evet abi acemilik biraz.

• S..tr et dene böyle şeyler yaşa tecrübe olsun ki aynı duruma tekrar ilerde düşme :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevdiğin kızın teşefonunu direk kendisinden almalısın zaten arkadaşının telini karıştırarak değil. Gençler arasında klasik numaralardan birisi ise anlamıştır kız, müdahale etmiş. bir daha yapmazsın.

0|0
    0|0
  • Yerın dıbıne giricek başka bir bahane yaşamadın sanırım. Kurban olıyım böyle yere=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Utanılacak bir şey yok. Gayet güzel bir hareket. Gidip armut gibi teklif etme saçmalığından bin kat daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • bunda utancak ne war Allah aşkına hem gidip direk kızın kendisinden alsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • yanlış la tabi ne kurcalıyon elin telefonunu sonra o emanetçi bakcaksan kızdan iste

0|0
    0|0
  • vay .al bence bu kızla sevgili olmalısın

0|0
    0|0
  • kezban iste bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...