Günlük egzersizler için yardımcı program?

Arkadaşlar yoğun tempoda çalışıyorum ve spor salonuna gidecek vaktim yok. İşim stresli ve gergin biraz olsun rahatlamak biraz da kilo vermek için evde spor yapmak istiyorum.
Telefona indirilen programlar varmış. Bildiğiniz kullandığınız yardımcı güzel programlar var mıdır egzersizde yardımcı olabilecek?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• uzman tv de vs var proğram da evde olacak iş değiş sağlığın için gnlük 45 dk ayıramayacak kadar kmse yoğun değildir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba

Hangi işle ugraştigini bilmiyorum ama eger gercekten istiyorsan bunu sen yaratmalisin mesela ise koşarak gidebilirsin veya yol uzaksa bile 1 durak onceden iner koşarsin eger kosamam dersen bile yürü spor hayatin her yerinde var bos zamaninda bu seyleri tekrarla. telefondaki uygulamalari araman şart degil evde yapman kilo acisindan sana bir etki saglamaz sporun başi koşma ve yürümeyle baslar. Açma Germe haraketlerini unutma ve düzenli beslen bu sayede icinde olan kotu enerjiyi de atarbilirsin kendin için koşul yaratman lazim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Filweel diye birşey var güzel ya. Bende yüklü

0|0
    0|0
    • peki rahatlıkla kullanabiliyormusun bide videolu mu?

• Videolu ben sadece su kalori ve adım sayar için yükledim zaten spora gidiyorum ama eksta tabi egzersizleri de yapıyorum arada güzel yani

Yükleniyor...