Doğal yollar ile nasıl kilo alabilirim?

Selam dostlar. Ben, 70 kiloyum, boyum 1,85 çok sıkı antrenmanlar yapmaya başladım ağırlık, koşu ve box ama kilom hep aynı bana yardım edin düzenlide besleniyorum ama kilo alamıyorum hedefim 90 kilo olmak sıkı antrenmanlar ile nasıl 90 kilo olabilirim? (lütfen protein tozu ya da hapı vs. gibi şeyler kullanın demeyin) lütfen doğal yoldan nasıl kilo alabilirim bildiklerinizi paylaşın, kilo almak istiyorum. Teşekkürler..

Doğal yollar ile nasıl kilo alabilirim ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• şeker unu kes kalıteli karbonhidrat ve protein tüket bunlar nete var yani bulgur pirnç tavuk gbi besinler ayrıca arnoldun resmini koymuşsun o adam başka boyut. ayrıca tozlarda doğal tabi buna ınanmazsın ben doğal değilim :) çok egzesiz çok kilo çok kas anlamına da gelmez

0|1
    0|0
    • evet arnold başka boyut, lakin hedeflerimiz ne kadar büyük olursa o kadar iyi. Patron teşekkür ederim tavsiyen için ama protein içeren besinlerin yanında su içme miktarıda ne derece önemlidir? (sonuçta kaslar çalıştıkça vücut çok su harcıyor)

• 3 lt iyi fazlası onunda zarar ayrıca gnlük aldğın akloriyi hesapla koşma zaten sana kilo aldrcak olan kaloridir

• Sporu hafiflet belki faydası olur

0|1
    0|0
    • mesela, koşuya ara vermek gibi mi?

• genelde hayvan gibi çalış, insan gibi yaşa sözüne uyarım ama haklısınız biraz spora ara verip kilo alabilirim fıçı gibi olmalıyım sonra geri hayvan moduna geçebilirim

• Kendine gore bir formül bulursun artık

Yükleniyor...