Kaç aylık çalışmayla kas yapılır? Salonda?

Salon çalışmasıyla kaç ayda kas yapabilirim? Salon çalışmasıyla kaç ayda kas yapabilirim?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• guzel kardesim, tahminime göre yasin baya genc. kasli bir vucuda sahip olmak istiyorsan tavsiyeleri buradan degil doktorundan ögrenmelisin, bak burada kimisi 3 ay derken kimi 2-3 yildan bahsediyor, nedeni ise her vucudun degisik reaksiyon göstermesinden öturu.. kas yapmak istiyorsan ilk basta kendine haftalik, calisma programlari yapmalisin, örnegin bu hafta pazartesi gögus calistin, gelecek pazartesi vucudunun baska bir yerine calismalisin, sebebi ise her hafta ayni gun ayni vucud bölgene calismana vucudun alisir, ve tepki vermez, hem gununu degistirceksin, hemde pozisyonlari, yemek te ise bol pirinc, ve tavuk gögsu tuket, yani sira proteinler alabilirsin ama neleri alabilirsin sen daha iyi bilirsin, cunku bazi iceriklere alerjin olabilir, google de ara ve oku. basarilar.

0|1
    0|0
    • Spor saloluna gitsem iyi olmaz mı peki?

• tabikide, kas yapmak icin spor salonuna gitmen sart, oradaki calisanlardan da bilgi alabilirsin. basarilar...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 15

• Test 1-2-3 pff pff!!!

İsviçreli bilim adamı değilim lakin araştırma yapmışlığım var. Araştırmalar gösteriyor ki, İyi beslenme, İyi Dinlenme, İyi Antreman ile 2 - 3 ayda vücudundaki değişimi net olarak görmeye başlarsın. Kasların su tutar, bir miktar büyür.

Beslenme - Dinlenme - Antreman üçlüsünden birini eksik yaparsan kendini yormuş olursun.

0|0
    0|0
  • 3 ay düzenli calısma yapılırsa ilk meyvesini alır.

0|0
    0|0
  • 6 ay ile 1 yıl arasında gerçek değişimler başlar, ilk 3 ayda sadece kaslar belirginleşir o kadar, 6 aydan önce sonuç beklemek aptallıktır, tabi bu senin vücuduna ve çalışmana görede değişebilir

0|1
    0|0
  • En az 1sene.. 6alti felan derler aldanma.. Alt yapisi olan adam icin 6 ay yeterlidir..

0|0
    0|0
  • Bu senin vücudunun şekline ve yapıskna baglı olarak degişir...

0|0
    0|0
  • sesin vücut ile alakalı kas oranın yağ oranın iyi ise en az 6-7 ayda belirginleşir oda en az

0|0
    0|0
  • 6 aya belli eder

0|0
    0|0
  • Protein tozuna abanırsan olabilir

0|0
    0|0
  • Her sey çalısmaya bağlı kardeşim ay alakası yok sadece senin vücüdünla alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda belirginleşmeye başlar

0|0
    0|0
    • 3 ay aslında çok kısa gibi duruyor

• Fazla yok 4 kilo fazlam var 1 haftada verilir o

• 4 kilo 1 hafatda zor da. düzenli spor ve protein takviyesi ile hedefine hızlıca ulaşırsın. protein tozu zararlı değildir kalitelisini kullan. weider optimum nutritation gbi. whey protein

• 4 ay bunları dinleme. sen bana güven

0|0
    0|0
    • Spor saloluna giderekmi?

• Uykumu getirttin abi :D çalışıyorum zaten boşta değilim gün içinde

• 3 4 ayda birakmadan yaparsan vucudun yerine oturmaya baslar proteinini eksik etmemende lazm

0|0
    0|0
  • ilk ay dan sonra

0|0
    0|1
  • Ay derken güldürdün beni? İşin şakası bir yana bu tarz yaklaşımlar ile spora başlayanlar hayal kırıklıgına ugrar ve 3 ay da bırakır. 2-3 sene boyunca gözle görülür büyük çapta değişiklikler bekleme. Ve hayatın boyunca spora devam etmek zorundasın zirvede bırakmak diye birşey yok sürekli devam etmelisin kasların için. Ayrıca protein tozu ve steroid gibi ürünleri sakın kullanma tavsiyem doğal yol ile kas edinmen.

0|0
    0|0
    • Steroid değilde proteine de mi karsisin

• Salona gitsem heralde bana bir liste hazirlarlar ne kadar kötu bir yer olsada

• Bunu benim hazırlamam çok saçma olur sonuçta boyun kilon günlük egzersizlerin vs çok önemli. Kilo başı ortalama 2 gram sporcu olarak ben 3 gram dan hesaplıyorum ve ona göre alıyorum yani protein alımını fazla abartırsan böbrek rahatsızlıgına vs kadar gider. Kilona göre hesapla hiç yardım alamazsan kilo başı 2-3 duruma göre. Günlük 250-300 hatta 400 lere cıkan listeler var ama çok fazla bunlar ideali kg başı 2 ya da 3

• +8 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...