Itü odtü gibi üniversiteleri okumak

bu gibi yüksek puan isteyen üniversiteleri okuyunca diğer üniversiteleri okuyanlara göre daha mı fazla kazanıyor daha mı hayatta başarılı olunuyor daha mutlu mu okusam sayılı zenginlerlerden olma ihtimalim artar mı? üst kademe mi olurum çünkü ygsde sıfır çekenler var daha integrali görüp kaçanlar öyle insanlar nasıl yaşıyor neyle geçiniyor bu kapitalist dünyada burjuva sınıfından olmak istiyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• odtüde okursan garanti.diğerleri için kendini geliştirmen gerek.çevren değişir kulvar atlarsın.Türkiyenin en kaliteli 3 üniversitesinden birinde okuyorum.size sürekli ayrıcalıklı olduğunuzu söylerler ki aslında öyle değildir.ama bakıyorumda samsunda besyo okuyan arkadaşımda kral sanıyor kendini.Türkiyenin üniversiteside öğrenciside kalitesiz.Türk beyni kalitesiz.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dediğin Koç ve Sabancı için çok geçerli, diğerlerinde daha az o ihtimal. Eğer çok başarı gösterirsen üni.de, Koç-Sabancı seni şirketlerinde çalıştırmak için daha üni.deyken teklif getiriyor.

1|0
    0|1
  • okul senin markan gibi bir seyin oluyor eger koc, bilkent, bogazici, odtu mezunuysan.

is bulma sansin artar. arti yuksek mevkilerdekiler genelde bu universitelerden cikan insanlar oluyor. ufak sirketleri kastetmiyorum.

1|1
    0|1
  • Bence insanına bağlı ya. Onlar çok iyi bir eğitim almak için gidiyor ve alıyorlar da. Ama kendini geliştirme amacı güden herkes bunu başarabilir. Üniversitenin adı da belli bir prestij sağlıyordur tabii ama hepsi bu değil kesinlikle.

0|0
    0|1
  • Kendini ne kadar pazarlayabildiğinle alakalı her şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onlar birer marka sadece marka degil, orada alınan egitim disinda da bir cok sey ogreniyor insan. faydalanabilmeyi bilende ufuk aciyor. basta bogazici bu arada.

0|0
    0|1
  • OT GİBİ Bİ ÖĞRENCİYSEN Harvard üniverstesinede gitsen başarılıolamazsın hiç bir yerde

0|1
    0|1
Yükleniyor...