Sevgilimin babası annesini aldatıyor.

4 senedir bilinen bişeymiş. Kadın kabul etmiş susmuş çünkü elinde delil yok şüphe varmış sadece. Türkcellden hat özetine bakacağım bu gece. Bakalım o kadınla konuşuyor mu diye. Sabahtan beri ağlıyorum sanki ben yaşadım. Halbuki tanışmadık ailesiyle. 4 senedir sevgiliyiz. Onlarda tanışma yokmuş. Yüz kere yanyana geldik bi kere konuşmadık. Ailesini pek sevmiyorum. Annesi ağlıyorms çok kötüyü boğuluyorum sanki. Adamın o kadını bırakması için ne yapabilirim. Annesi biraz pasif. Sevgilim asker . Annesi babasının iş yerine gitmiş telefonla oynuyoms annesi istemiş vermemiş babasının aldattığından şüpheleniyo. Abisi bi daha olursa annemi alır giderim bi daha sana baba demem demiş. Kız kardeşi babasının yanına gittiğinde babasına yine mesaj gelms babanı bırakma yalnız kalmasın falan dedim ama çok kötüyüm çok üzülüyorum

Güncellemeler:
Sevgilim babasına benziyor. Aynısını yaşarım diye korkuyorum

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• karisirsan senin icin kotu oabiir ! kadin ayrilmak istemiyosa ,ayirmaya basardiginda seni suclayabilir 'bizi sen ayirdin ,sen suclusun ,aylemi bozdun diebiir !'! ayrildiginda mutlu olma imkanida var ama iki durumdada babasi bu olaydan memnun olmazsa hayatini zehir edebilir :((((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hah bu güncelleme olayın rengini değiştirdi. Buna benzer olayı yaşama ihtimali her kadında vardır, babasına benzemesine gerek yok. Önemli olan müstakbel eşinin evlilikten ne anladığıdır.

2|0
    0|0
  • Bence sen karışma, aile içi problem.

1|0
    0|0
  • bazı şeylere karışmasan ve aile içinde sorunu çözseler daha iyi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsana çok itici gelen bir durum olunca tedirginlik duymuş olabilirsin. ancak iyiniyetle bir şeyleri onarmaya çalışırken ilişkini kaybedebilirsin. bu durum seni aşar bence. Sen böyle bir durumda erkek arkadaşının duygularını paylaşmalısın. Ayrıca babası yapıyor, kötü, oğulları da öyle olacak diye bir kural yok. Hem bu konu hakkında erkek arkadaşının duygularını paylaşırken düşüncelerini bakış açısını da anlar, belki de rahatlarsın.

1|0
    0|0
  • Sevgiline durumu anlat.Bak sen karışma babamdır erkektir vs bişi derse sevgilin olacakla da ilişiğini kes.Fazlası sana zarar.

0|0
    0|0
  • sen biraz uzak kal olaylardan seni aşar bence bu problem ... sonra sana ne deyip kalbini kıran olabilir aralarında parçalama kendini onlarda senin kadar olayın içindeler biri müdahele eder elbet...

0|0
    0|0
  • abisi annesine sahip çıkar sana bir şey yapmak düşmüyor pek

0|0
    0|0
  • Be kuzu Sağanee

1|0
    0|0
  • Ya sana ne kı aldatırsa aldatsın eşin sankı

1|0
    0|0
Yükleniyor...