Fitness ve squat hakkında bilgisi olanlar?

arkadaşlar yaklasşık 2 aydır squat yapyorum evde kendi imkanlarım ile ağırlıksız yapıyorum çünkü belimi incitmekten korkuyorum ve biraz zayıfım boyum 1.70 kilom 52 ve cidden ince duruyorum çok yememe rağmen ve 2 ayda squat hiç işe yaramadı bacaklarımdan hiçbir derdim yok çok memnunum ama kalçam küçük büyüsün ve dikleşsin istiyorum ama bir türlü başaramadım squat yanında diğer hareketleride denedim ama olmuyor günlük abartmadan 80 squat ve diğer hareketleri yapıyorum ve benim basenlerim kemikli ne kadar uğraşırsam uğraşıyım kalçam hep geniş gözüküyor önerebileceğiniz birşeyler var mı yoksa 2 aydır bu çabam boşunamı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• beslenmen iyi olsa kilo alırdın artır beslenmeni ve eline su şisesi felan al öyle yap her gün çalışma kaslarını dinlendir

0|0
    0|0
    • her gün yapmıyım mı zaten gün içinde yarım saatimi falan ayırıyorum yeterli değilmi bana az gibi geliyor

• yampa kasın gelişmesi için dinlenmesi gerekir 1 gün yap bir gün yapma

• sağol teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• ben swuat yapıyorumda erkeğe zararlı mı ya kabak gibi götümüz olmasın sonra kıvıra kıvıra yurumem dimi?

0|0
    0|0
    • ahaha hayır squat sadece kalçaya etki eden bir hareket değil tüm vücudu şekle sokan en iyi harekettir

• zaten bugün 100 tane yapıcam mesela bütün beden terliyo ya :D sağol içim rahtladı:D

• ne demek :D

• Video izle ordan bakarak yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat biraz genetik faktörlerlede ilgili dümdüz poposu olan birinde özellikle ağırlıksız yaptığında bir faydası olmaz. Ama zaten hali hazırda yatkın bir popoya sahipsen squat çok işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
    • ağırlıkla yapmam şartmı

• Benim mesela normal şartlardada yuvarlak çıkık bir popom var ben bunu squatla destekliyorum ağırlıksız squatla seninde yaptığın gibi evde benimkini toparlıyor ve şekillendiriyor. Ama seninki zaten düzken bence ağırlık şart oluyor.

• benimkide düz değil o kadar normal çıkıntı var yani

• Duyduğuma göre kalça dokusu yağlıysa daha çok etkili oluyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...