Nasıl bu kadar karaktersiz olur bi insan?

Sen onunla tertemiz masum hayaller kurarken, o senin en yakın dostum dediğin adama yavşar. Bunları yaptıkdan sonrada hiç bişeyden haberi yokmuş gibi davranır sonrada açıklaması kendini temize cıkarması aslında kendini tatmin etme yoluna bak ' Allah içimi biliyor' Allah herkesin içini biliyor önemli olan insanlara göstermen. Sevgiyi kirleten böyle şerefsiz kalplere ne demek istersiniz .?

Güncellemeler:

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah gönlüne göre versin derim

0|2
    0|1
  • Iyide kardesim, en yakin dostuna yavsadigini nerden biliyorsun? Iftira atma yüzde yüz emin olmadan. Ve kesinlikle eminsen, allaha havalet..

0|1
    0|2
    • Benim yanımda telefonda konuştular. Sen bi hafta boyunca telefonda konusamıycan sevgilinle diyelim gidip arkadaşıyla konuşmak istermisin son 2 saatini ? yoksa sevgilinimi istersin.

• Bence sen sinirle öfkeyle ne dedigini bilmiyorsun. Kaziklar hep dostlardan geliyor, sende bunun farkina varirsin elbetde.

• Biz 8 senedir arkadaşız ve hemen hemen her sevgilimle muhabbeti oldu bi bacısı olarak kabulleniyodu her zaman. Bana öyle bişey yapacak adam benim yanımda barınamaz. Konuştuklarını bi duysaydın keşke, Ben telefonu kapattığında yeniden arıyacağnda bişeyler sezdim. Ve dedimki rahat ol bakalım nasıl davranacak o dedim. Haklıymışımda.

• Allah iftiralardan korusun Değmezmiş demek isterim başkasının ağzına bakanla zaten Olmaz Derim :)

Rabbim biliyor sen bilmesende Olur.

0|1
    0|2
    • Ben yanında olduğum için kimsenin ağzına bakmadım söylenen herşeyi bende duydum. Bi yarım saat daha konuşsalar teklif edecekti nerdeyse. ' beni bigün yolda görürsen bana selam ver olurmu' , ' Salih seviyosa sorun yok diyo arkadaşım ; o kızda 'peki sen sevdinmi ? ben alıyorum telefonu ona veriyimi veeeeeerrrr. Bu kadar istekli görmedim 'O' kızı hiç. Akşam babası gelecek hala arkadaşımla konuşmak istiyor. Sonrada Allah içimi biliyor. İçini Sikiyim!

• Beni sevsen Allah biliyor diyip köşeye çeklmezsn. Çok samimi konuştun be onla. Ben orda dinledim sizi ve sen bi kere bile demedn salih e ver tamam diye. Ben senin arkadaşınla 3 saat boyunca konuşsam sen telefonu acınca arkadaşını istesem Allah için ne düşünürsn be. Yazık lan banada yazık.

• kabul et bakim beni

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...