Siz hiç sevdiniz mi olmayacağını bile bile:(

siz hiç sevdiniz mi olmayacağını bile bile:( o yokken nefessiz kaldınızmı ellerınız üşdümü agustos sıcağında gceleri haylleriyle uyuyup sabahları hatıralarıyla uyandınızmı gözlerine beni affet dercesine baktınızmı sarılırken son kez koklarcasına çektinimi içnize kokusunu herkes olmaz derken haykırdınızmı ve güçsüz kaldınızmı sizi bölmek isteyenlere karsı ailenizle onun arasında kaldınızmı bi gün onun yanında klunla avuzlarının ıcınde başka bir kadının ellerını düşünmekten çıldırdınızmı ? özür dilerim sevgilim deli gibi severken seni vuslatı mahsere bırakmaktan başka çagre yok bir ynda yaşlanıp gözlüklerini bulamadığında gülerek kafasından ındırıp burdaymış yah kocacım demek istediğim adam bir yanda bu yaşa getırıp hak veren ınsanlar hak var sevgilim ortada anne hakkı var :( bir gun ayrılcagımızı bıle bıle ellerini tutyorum ve haberi bile yok nasıl bir acıdır ki bu :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok duygusala bağlamışsın canım benim , benim gibi insan okurken bunalıyor romantik şeyleri , mantığınla hareket et duygularınla değil , tek tavsiyem bu ...

0|0
    0|1
    • mantıgım çalışmıyo duygulr hkım olunca bedene sızce mntıklı oln nedır ?

• Sanmam olmak isteyeceğini tek kalemde herşeyi silebilecek kadar deliyi kim ne yapsın :))

• boşversene bgzen greklı

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağladım :(

Neyse kimse vazgeçilmez değildir . Bu sözü çok tekrar et ..

0|0
    0|0
  • evt bu durumu yasadım ve gercek olamayagını anladıgım an bndekı ona ait olan herseyden kurtuldum ve unutmaya calıstım..

0|0
    0|0
    • unutmakmı sevn ınsn unutblmı hıç

• nasol vazgectın sen ?

• Olmuyacagini anlayinca yavas yavas vazgecmeye basladim ama unutmus değilim..

Kızlar Ne Diyor 2

• link geçeeer geçer daha öncekıler gibi buda geçeer neler neler geçmedi kiii

0|0
    0|0
    • öncem yok

• o zaman bastan maglupsun o 3 4 ler gırıyorsa sevgı yoktur bunu bıl

• aiem o 3 4ler ynlışi anldnz sanıyorum kı alem onu degıl sevlnmemı ıstemıyo yok araya grn erkk yada bı kız degl aile ve bn alme karsı dırenemıyorum okdr zorluklrla yanyana durdukkı annmle abımle ablmla ne oneden ne ailmden vazgecebılıyrm ama dgrusu ailm agır bsıyo bu blkı bı hves evlndım bıttı almı kırmk yh o ne olck

• sevdim bi süre sonra vazgeçtim

0|0
    0|0
    • sevıpte vazgecmek zor iş yhah sevmedın yhda vazgecmedın snyosun ?

Yükleniyor...