Dün fenerbahçe yunan takımını yeniyor bazıları yenilsin istiyor bu nasıl Türklük?

ve yunanlılar Türk bayrağını yakıyor bizse hala kendi içimizde türkiye takımının yenilmesini bekliyoruz ve beraberlik kalmadı

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• askere polise kurşun sıkan yok mu buda okadar olmasada yakın bir zihniyet

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemiz ne yazık ki futbolda da tehlikeli boyutta bir ayrım yaşıyor Trabzonlusu Fener düşmanı olmuş Fenerlisi Galatasaray düşmanı olmuş Beşiktaşlısı Bursa düşmanı Galasataraylısı Fener bu böyle uzun örneklerle gider.. Otobüsler kurşunlanıyor taraftarlar bıçaklanıyor yahu biz nasıl insanlar olduk böyle diye kimse düşünmüyor tek düşünce benim takımım senin takımını nasıl yendi..! Aslında ateşi hep körükleyenler de yöneticiler ve medya olmuştur hiçbir zaman söndürmek için hamle yapmamışlar hep daha çok yakmışlardır özellikle de kavgayı seven spor proğramlarıda bunların ekmeğine yağ sürmüştür isim vererek söylüyorum Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar bu ülkede sporda olan bu bölünmenin en büyük pay sahipleridir.. Bunu sadece ben söylemiyorum sayın Lucescu (Shaktarın hocası Türkiye'de Galatasaray ve Beşiktaş'a şampiyonluklar ve kupalar kazandırmış Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yabancı hocalarından biridir..) tanımayan olabilir diye yazdım :) kendisi de giderken bu iki yorumcuya aynen şunları söylemiştir Türkiye'de futbolda bölücülük yapan ve şiddeti körükleyen yorumcular var diye demeci mevcuttur..! O yüzden böyle insanlar hala prim yapıp izleniyorsa bizlerin burada ülke sporunun düzelmesini umut etmek sanırım hayalden başka bir şey değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• real destekçisi rumlardan öğrenmişler

1|0
    0|0
  • Kıskançlık her takım taraftarlarında var

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi Fenerbahçe düşmanı işte. Başarısını çekemiyorlar.

0|0
    0|0
    • başka bir takım olsada yenilse diye bakıyorlar avrupada şampiyonlar liginde

Erkekler Ne Diyor 11

• Yurt dışında ay yıldızı desteklemeyen insanın milliyetçiliği sıfırdır

0|0
    0|0
  • faullü gol atıldı diyorlarda sanki maç 0-0 bitse Fenerbahçeyi eleyecek atromitos. Göreceksiniz bak İstanbuldaki maçta eze eze bunalta bunalta farka gidecek Fenerbahçe. GS FB BJK TS kim varsa Avrupa arenasında kendi tuttuğumuz takım gibi destek olmalıyız.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe taraftarı değil sevdalısıyım resmen ama şu şovenist duygulardan arının bence burada ana-avrat saydır birbirine sonra oraya gidince destekliyorum!! ne kadar samimi sizce bu davranış.. Futbol birleştiriliciği olan, tüm dünyanın ortak dili haline gelmiş müthiş bir oyun ve içerisinde böyle duyguları barındırmayacak kadar temiz..

0|0
    0|0
  • Türkçü olmayan basit insanların düşünce yapısı işte. İşlerine gelince canın sağolsun fener derler. ben neyin kimin ne mal olduğunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaray Arsenal uefa finalinde gencfb Arsenal forması giyiyordu bir gs li olarak tebrik ederim fb yi sonuçta ülke puani

0|0
    0|1
  • Eski birlik beraberlik yok

0|0
    0|0
  • Yeni Değilki bu Olay :)

0|0
    0|0
  • Futbolu insanları gereksiz yere meşgul eden, gereksizce büyük paraların kazanıldığı bişey olduğunu düşünüyorum. Ve bunun bu boyuta gelmesini sağlayan insanların toplumları meşgul edip başka konuları düşünmemelerini sağlamaya çalıştıklarını düşünüyorum. Mesela bazı arkadaşlarım var fanatik adamların dünya dan haberi yok varsa yoksa futbol

0|0
    0|0
  • O değilde fenerbahçe dün rezil oynadı izledim maçı. O takıma en az 5 gol atmak varken zar zor ve faullu 1-0 yenmek rezillik.

0|0
    0|1
    • nasıl kapandığını gördün mü?

• Ne farkeder büyük takımlar affetmez sallar 5 gol senin takımındaki yıldızlara bağlı bu. Kaliteniz çok yüksek daha takım uyumu sağlanmamış ama acil sağlamanız lazım

• bunu sağlayan parti belli!

0|0
    0|1
  • Kansız onlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...