Galatasarayın bu seneki durumu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Evet bir galatasaraylı olarak bu sene pek umutlu değilim. Sizler neler dusunuyorsunuz? Yeni başkan aslında uygun değilmi. Yeni bir yönetimmi gerek? transferler sizcede yetersizmi? Cem uzan twitteri birbirine katıyor başkanlığa adayım diye. Sizce gelmelimi? Forvette Burak Podolski 2 lisi yeterlimi? Görüşler düşünceler nelerdir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bukadar çapsız bukadar vizyonsuz bukadar aciz bir yönetim daha önce hiç olmadı.
    okadar yönetici varken kardeşini göreve getirmek nedir?
    ibrakadabrayı biz uydurmadık. herif getircem dedi şimdi kıvırtıyo. bir galatasaray başkanına kıvırmak yakışmaz...
    bize faruk süren-ali dürüst-abdurrahim albayrak-terim 4lüsü lazım

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu sene gruplardan çıksak yeter

0|1
    0|0
  • Görüşlerine katılıyorum transfer olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yeni transferler tabikide yetersiz geleceğe dönük transferler yerine takıma seviye atlatacak oyuncular alınmalı mali krizi bahane ederek transferden kaçınıyorlar gomez pahalı diye almadılar bjk nerdeyse bedavaya aldı nerde gereksiz yer oraya para harcıyorlar sabriye zam yapmak gibi

0|1
    0|0
    • ben kendimi bildim bileli kriz var zaten. ünal aysaldada vardidi ama transferleri ortada.. katılıyorum

• Ciddi anlamda bitirici bir forvet lazım. Umut boş Podolski solda zaten Burak ile kapışacak bir forvet alınmalı.

0|1
    0|0
  • bnde umutlu deilim ama cok karamsar deilim 3 5 haftadan once belli olmaz oturmus bir kadromuz var isterlerse iyi oynuyorlar baskana gelince acılen gitmeli ünal aysal gelse daha iyi cem uzana gelince bnce zor ama gelirse bir yıldız getirir diye düşünüyorum valla ne desek bos allah hayırlısını versin

0|1
    0|0
  • Herşey çorba. İyi niyetle çalışan bir hoca. Söz verip tutmayan taze bir başkan. Dolandırıcılığı arşa ulaşmış bir başkan adayı. Götü kalkan bazı futbolcular. Onları trilyonlara boğup sadece 90 dakka savaşmasını bekleyen biz.

0|1
    0|0
  • çocuk avutuyorlar.
    sabrisinden tarığına burağından umutuna resmen dalga geçer gibi 3 kupa diyip duruyorlar

0|0
    0|0
  • Yönetim değişmeli ünal aysalı cok ararız

0|1
    0|0
  • sağ bek-stoper-forvet şart ama bu dursun vizyonsuzuyla işimiz zor

0|1
    0|0
  • Leş bir yönetim var... Aysal reisi özledim.

0|0
    0|0
  • Sağ bek stoper forvet kesinlikle lazım. Bu arada real madride karşı 9saniyede 9 pas olayı mükemmeldi o hala bir umut olarak içimde

0|1
    0|0
Yükleniyor...