• Sor
  • Bence

Hayatınıza yanliş insanlar sokup yanliş kararlar aldınız mı?

Hayatınıza yanlış insanlar sokup yanlış kararlar aldınız mı, ve bunun nasıl farkına vardınız, ne hissettiniz?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• Yanlış olup olmadığını önceden bilemeyebilirsin. Bazen bir yanlış bütün doğruları götürebilir...

• Çok yaptım o hatayı ve igrenç hissettim .

• Yanlış okula gittim evet. Yanlış insanlar da hayatıma girmiş oldu böylelikle. Ama çok iyi 2 dostluğum bir kaç arkadaşlığım da oldu bu sayede :)

• Bunu genelde insanlar karşısındaki kişiden ayrılınca anlıyorlar yanlış veya doğru olduğunu.. Herşeyi zaten zamanla anlıyorsun..O yüzden herşeyi akışına bırakmak gerekebilir..

• evet ama gerçekleri görmek için o insanlara ihtiyaç vardır...

• Varsa hayatımda yanlışBenim için o mazide kalmışBak etrafına başka insanlarda varmış ):))

• hemde defalarca...

• Hatasız kul olmaz kul olmasak hata yapmayız

• hata yapmayan yoktur. önemli olan fark edip yanlıştan dönmek. üzülüp ciddi hayal kırıklığı yaşıyorsun ama ders oluyor.

• Doğru yanlış farketmez, hepsine hazırlıklıyım.

• bu sen misin link

Kızlar Ne Diyor 3

• herkez hata yapabilir bu gayet normal. ister kız ister erkek olsun öyle insanları bir anda sildim tabiki. bu kararı bir anda almadım zamanla herşeyi anladım ama bir anda sildim ve cokta mutlu oldum pişman olmadım. kendimi kuş kadar rahat hafif ve huzurlu hissettim.

• evet oldu iftiraya maruz kaldım en yakın arkadaşına sarkmışım sözde ben telefonda onun yannda konuşurken nasıl oluyorsa artık Allah biliyor ama ben öyle bişey yapmadım O başkasının yanı bizi ayrımak istediği arkadaşının ağzına baktı ve gitti ama bilmiyorki suçlu değilim ben arkadaşı amacına ulaştı umrumda değil ben eminim kendimden o KAYBETTİ ! :)

• farkına varıp vazgeçmemdi önemli olan ;)

Yükleniyor...