Arkadaşlar başkasının facebook hesabını nasıl ele geçiririz?

arkadaşlar eski sevgilim facebook şifresini değiştirdi ve ben şifresini kırmak istiyorum ya da bilgisayarında naptığını görmek için bir program da olabilir? var mı bildiğiniz programlar?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı bilgisayardan veya aynı ağadan internet kullanıyorsanız, backtrack ubuntu tabanlı işletim sistemi ile ağındaki bilgisayarın bilgilerine vs şifrelerine sosyal mühendislik ile çalabilirsin bunu yapman imkansızdır çünkü sistemi kullanmayı öğrenene kadar 50 60 kere çökertmen gerekir. Bunun dışında diğer alternatifler

A) Fake Mail Taktiği

B) Sosyal Mühendislik ile trojan yedirmek

C) Olabilecek şifreler ile wordlist oluşturup cracker programları ile denemek

D) Kuruntulardan vazgeçip kendine yeni bir sevgili bulmak.

1|1
    0|0
    • c şıkkını biraz açıklasan :)

• Evet mantıklı artık captcha antispam sistemleri yoğunlukta ama atlatılamaz bir özellik değil facebooka 3 yanlış girişten sonra captcha soruyor basit bir elit proxy işleminden sonra cracker calışabilir belki.

• dediklerinizden hç bşy anlamadım desem işi yarar program gbi değil sankii

Erkekler Ne Diyor 4

• Program yok, var dedikleri programların çoğu virüs ve senin bilgisayarına yerleşiyor..Aşağıda arkadaşın da söylediği gibi ciddi suç..Olmaz demiyorum, farklı yöntemler var...Fakat biraz profesyonellik gerektiriyor...

0|0
    0|0
  • şöyle

mesela bak bu sensin

ve senin profili ele geçirdim

link

0|0
    0|0
  • bu bir suçtur ögrenirlerse cezası var yada senin aldıgın belli olursa

0|0
    0|0
  • öyle bir program yada yöntem yok. ayrıca ciddi suç.

0|0
    0|0
    • facehack diye programlar var ama

• hiç uğraşmamanı tavsiye ediyorum. sistemine zararlılar bulaştırıp ava giderken avlanacaksın

• hmm anladımm :(

Kızlar Ne Diyor 2

• deneme sakın bu suçtur adli boyutu vardır hiç kafandan geçirme

0|0
    0|0
  • hacker gizli iş başında:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...