Acaba ben mi yanlış düşünüyorum?

Binamıza ısı yalıtımı yapılcak fakat bizim evimizin 3 odasının camı ızgara altı yani duvar yok 3 odada sadece salonun ve annemlerin odasının duvar kısmı var onlarıda toplasan 1 metre etmez şimdi ısı yalıtım yapılırken herkes ne kadar verirse para verirse bizde o kdar para vercekmişiz çok saçma değil mi ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bina ortak gideri yapcak bişee yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Site ve apartman türü yerlerde yapılan harcamalar ortak olarak ödenir ki bu tip görüşmeler toplantılar sonucunda karara bağlanır...Saçmadır ama yapacak bişe yoktur...

1|0
    0|0
    • Ya mesela bi komşumuzun evi 3 cepheye bakıyor en az 5-6 metreden yararlancak o ama biz 1 metreden yararlancaz sadece

• Öyle ama dediğim gibi bu tip kararlar toplantılar ile alınır...Herkese farklı ücret belirlenmesi tartışmalara yol açacaktır..En kolay çözüm herkesin eşit miktarda para ödemesidir...

• binayı komple düsün bence.diger taraflara yapılacak yalıtımında sizin ısınmanıza çok büyük katkısı olcaktır

1|0
    0|0
  • ortak bina olunca öyle sacma gibi gelsede

1|0
    0|0
  • Siteyse ve apartmanda giderler ortaktır.

O zaman 1.kattaki ben asansörü çok az kullanıyorum diye, en az parayı versin.

1|0
    0|0
    • Aslında mantıklı az vermeli :D site değil normal apartman

• Apartman içinde aynısı gerekli maalesef.Çatı masrafanı kimse karışmasın,lögar taşarsa zemin kattakiler ilgilensin diyorsun.

Sen o zaman müstakil eve çık :)

• apartman giderleri ne olursa olsun ortaktır ayrı ayrı olmuyo malesef

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...