Erkekler kız arkadaşlarının yavşadığını anlayabilir mi?

merhaba burda yeniyim,

sorum daha çok erkeklere,

diyelim sizin sevgiliniz var

ve yakın bir kız arkadaşınız var size farklı yaklaşıyor yani arkadaştan öte, yavşıyor vs

bunu anlamamanız mümkün mü? yoksa anlayıp anlamamazlığa mı gelirsiniz?

bir de aranızda fiziksel temas olmadığı sürece başka kızlarla flörtleşmeyi, bakışmayı, muhabbet etmeyi, gülüp eğlenmeyi normal mi sayarsınız? yoksa dikkat eder misiniz? yani sanki bazı erkekler öpüşüp sevişmediği sürece yapılan hiçbirşey aldatmaya girmiyor gibi davranıyor bu genel bir düşünce şekli mi merak ediyorum.

bir de bu kız arkadaşlarınızdan biri evliyse ne olur? yine de aranızda elektirik olabilir mi evli olsa dahi?

Güncellemeler:
kızlardan da cevap bekliyorum tabi ki böyle yapan sevgiliniz oldu mu kızlar?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• evli biriyse sigortalar atabilir

danger!

1|0
    0|0
    • belki kız evli olsa da halinden memnundur hatta o başlatmıştır onun açısından dangerlık bi durum yok yani pek

Erkekler Ne Diyor 4

• evlı birisiyle bir elektrik olmamalı bence.

1|0
    0|0
    • yani bence de. ciddi bir ilişkin varsa da olmamalı hatta

• yahu empati kur dediğin şeye benzer bişi yaşıyorum zaten ben. empati ne demek biliyor musun?

• ben sadece olaya bir örnek verdim senin yavsıyan kız olmadıgını bende biliyorum empatıde kendini karsıdakının yerine koymaktır.tamammı arkdas sınavı geçttımmı

• erkek için kızın yavşamasına gerek yok yüzü gülsün yeter o dediğini hissetmeleri için iş yerinde ki kız bana bakıyor acaba beni seviyor mu , yatmak mı istiyor soruları dolu sitede

1|0
    0|0
    • evli olsa dahi mi?

• kız öyle birşey koymuyor tam tersine bu durumdan memnun. erkeğin kendini çekmesi gerekmiyor mu? benim bir sevgilim var, bu kıza da haddini bildireyim bana bulaşmasın diye.

• işte her erkek bir olmuyo kimisinin kanı bozuk nasılsa herkes yapıyor nasılsa duymaz diye ateşe yaklaşıyor

• anlaşılır.. yani ben anlarım.

1|0
    0|0
  • 2 km öteden anlarım.

1|0
    0|0
    • o zaman yok ben anlamadım, o benim arkadaşım falan bunlar hep ayak yani? adamın sevgilileri elbet bir kıza kıl olur ve bu kız da tam isabet o kız olur dimi?

• onu sevgiline sor.

• o zaman bu sitenin anlamı kalmaz burda soramayacaksam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...