Ya neden böyle oluyor?

Spor ve diyet yaparak 2 buçuk ayda 10 kilo verdim ama sanki belli olmuyor gibi daha çok göbekten gitti bacaklar hafif gitti. Takinti mi yapiyorum? 10 kilo buyuk bir rakam aslinda miralim bozuldu ya. 68 den 58 e dustum boy da 174. Sizce neden?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk kilo hizli verirsin bunun nedeni önce iç organlarındaki yağlar erir bobrektir karacigerdir bunlar duzensiz ve sağliksiz beslenmeden dolayı yağ baglar once onlardan kurtulursun sonra ardindan bolgesel zayiflama baslar ve ardindan deri altı yağlari vardir bunlardan kurtulmak en zorudur definasyon doneminde canimiz cikiyor deri alti yaglardan kurtulacam derken.! :))
    O yuzden dogru yoldasin ayni istikrarla devam et antremanlarina kardio ekle basarili olursun..!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha fazla zayıflama gayet normalsin takıntı yapmışsın belliki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Takıntı yapma.

0|0
    0|0
    • Yapiyorum vallahi az yedim sıktım disimi hala istedigim olmadi :(

• çünkü kardiyo yapmışsındır. büyük olmim kadınlardaki takıntı ama bilmezler o kaslar öyle yerinde durmaz devamlı calıştırmadan. kardiyoyla verilen kilolar daha az belli olur ve daha çabuk geri alınır. ağırlıkla verilen kilolar daha sağlamdır ve daha zor geri alınır.

0|0
    0|0
    • Koştum, yürüdüm egzersiz yaptım

• Ben napayim simdi platese baslamayi dusunuyorum

• git normal bir spor salonunda ağırlık calış kaslı olmak seni çirkin yapmaz korkma. çok kaslı olmak öyle kolay bişiy değildir o kaslar çalışmazsan 6 ayda söner amacın kilo vermek değil sıkılaşmak istersen 10 kilo al şimdiki halinden daha güzel olursun düzgün beslenip spor yaparsan. bu fotoğrafa bakarsan ne demek istediğimi anlayabilirsin. cmofitness.com/.../60-kg.jpg

• Verdiğin kilonun ciddi bir kısmını kastan vermişsen, verdiğin kilolar istediğin görüntüyü yakalamanı engellemiş olabilir. Kaslar vücudu toplar ve yağlardan hem küçük hemde daha ağırdırlar, spor ve daha sağlıklı bir diyet yaparak daha iyi bir form yakayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum ama kafaya taktikça kilo veremezsin. Ben 1 ayda 10 kilo verdim. Sakın kendini strese sokma

0|0
    0|0
  • Dur bir güncelleme tamamlansın ondan sonra anlarız

0|0
    0|0
  • Boyun uzunsa fazla belli etmez

0|0
    0|0
  • Ara sıra olur böyle

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ya aslında iyi düşmüşsün. Ama boy uzun olunca bence daha yavaş belli etceksin

1|0
    0|0
  • Kızıııım nasıl verdin ya nolur bana da anlat nolur. Benimde vermem lazım. Bildiğin güzel bir yöntem varsa söyle lütfen. Yoksa pazartesi herbalife denilen biseye baslayacam. Ayrıca kilon çok iyi ben o kiloya gelsem zirvede bırakırım. İstersen bir 3 kilo daha ver 55 olsun düz. Ama biraz etin budun belli olsun. Çok iyisin bence 😄

0|0
    0|0
    • Dukan yap bir de koş gidiyo vallahi :d

• Duan zararlı diyolar ama bir sürü haber çıktı onla ilgili.

• Ya ona kalirsa kilo da zararlı :d benim bir rahatsizligim yok zaten son 3 kilom kaldi

• zaten önce göbekten gider. daha sonra vucudun kalanından gitmeye başlar. vucut yapınlada alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • moralini bozma

0|0
    0|0
  • çok vermişsin iyi durmaz en fazla 63 olman gerekirdi

0|0
    0|0
  • Hemen oturmaz vucuda.

0|0
    0|0
  • ne diyeti yaptın