Çok seviyorsunuz ama anneniz istemedi... Resti çeker miydiniz?

Onu çok seviyorum. Annesiyle bir yolculuk sırasında tanıştım. çok hoş bir sohbetimiz oldu. Hatta beni beğendiğini düşündüm. Ki sağlam bir işi olan, geçmişimde ilişki yaşamamış, eli yüzü düzgün, çok olmasa da güzel de bir kızım. Erkek arkadaşımla güzel bir ilişkimiz var. Annesiyle tanıştıktan bir yıl sonra- ki öyle bir kaç sonra da değil- aramızda problemler çıktı. çünkü ben artık ciddi bir adım bekler oldum ondan gelmeyince gerilmeye başladım. Ve birgün ikimizde çok gergin olduğumuz bir zamanda annesi benim hakkımda 'onu benim evime getirme' demiş. Bunu söyledi. çıldırmak üzereyim... Sizce bu ne demektir? siz olsaydınız annenizden böyle bir şey duysaydınız, ne yapardınız?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi demişte o sana neden hemen yetiştirdi bende bunu anlamadım ... Sen demedin mi Ulen mert ol ayrılalım de annem dedi de ne demek . Zaten Böyle söyleyen çocukda bence pek hayırlı değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu durumda olan yanlizca siz degilsiniz sanirim.Günümüzde bircok erkek annesi kizi beyenmedigi icin ondan vazgeciyor.Annelik duygularini kullanarak cocuklara baski yapiyorlar.

Sahsen ben böyle bir durum yasasaydim.Annemi kirmadan bir yol bulmaya calisirdim.Ancak sanirim arkadasiniz Annesini kirmadan bir yol bulamamis.

1|0
    0|0
  • anneye kulak verilir ama son söz senindir.

1|0
    0|0
  • Pek iyi şeyler düşünmezdim.Ama annelerinde kalpleri vardır.Gerçekten seviyorsanız annesi size küçük gelir.büyük düşünün...

1|0
    0|0
  • Sizce bu ne demektir ? derken. Açık bir şekilde söylemiş annesi. Bunda farklı anlamlar arama. Ama diyosan ben ortak bir yol bulmak istiyorum. Annesiyle aramın açılmasını istemiyorum. Bir gün annesiyle birlikte bir program ayarlar ve dışarı çıkarırsın. Nezih bir ortamda ciddi ve sakin bir şekilde anlatırsın. Ciddiyetinden ve sevginden bahset. Eğer başka türlü şeyler istiyorsan o konuda pek yardımcı olamayacağım. Umarım istediğin gibi bir tepki alırsın. :)

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşlarım konusunda anneme kesin tavır koyardım. Seçimlerimin beni ilgilendirdiğini ve benim kişiyi daha iyi tanıdığımı, onunlayken mutlu olduğumu söyler. Benim özel yaşantıma karışmamasını isterdim.

0|0
    0|0
  • sebebini sorardım sonuçta eşimle evlenip ömür geçirecek olan benim annem değil onuda kırmak istemem ama sevdiğimide bırakmam

0|0
    0|0
  • çek te gör ebenınkını

0|0
    0|0
  • erkegin sevgiliye verdigi degerle alakali bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Eee annesi seni istemiyor bu ne kadar acı farkında mısın? bu sizin mutlu olamayacağınız anlamına gelmiyor ama aileye çok önem veren biri isen ileride yatağa girip çok ağlarsın evlendiğinizde :(

0|0
    0|0
  • en nesi istemedi ise devamlı sorun çıkar bence resti çekmek engüzeli

0|0
    0|0
  • Çektim de ne oldu? Kaba et altına giren yine ben oldum.

0|0
    0|0
  • ben neler duydum ailemden..evlenmeden önce..evlendikten sonra..ama yinede kendi yuvamın peşinden gittim..eşim evi terk edecekti bir kaç aylık kızımla evden kızımla çıktı arabaya bindi çıplak ayaklarımla koştum arkalarından..bağırarak..babamda arkamızda sinsi kapının arkasında bakıyordu oa n hiç gitmedi gözümden

o kadar zülmettikiler bize annem bizi boşamaya çok uğraştı babam evimin kapısına baltayla bile dayanacağından bahsetti..neydi günahımız ben eşimi çok sevdim deniz gözlü kızımın beni evlatlıktan ret ettiler...umurumda bile değil... akşamları kızımın gögsümde uyuması onun kokusu babacım demesi..eşime sarılıp sabaha kadar kollarımın arasında olması her şeyden daha değerli..3 yıldır hiç bir şekilde anne ve babamla görüşmüyorum görüşmek dahi istemiyorum...

1|0
    0|0
  • eğer gerçekten seviyorsam anne manne dinlemem, resti çekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Acaba Annesi Gerçekten öyle bir söz söyledimi .? Yoksa Kendisi mi Bahane olarak onu öne sürdü..?..

1|0
    0|0
    • bu güçlü bir ihtimal :(( nedenini sormamış çünkü nasıl oluyorsa :((

• Demekki kendisi senden uzaklaşmaya çalışıyor.. Merak etme yakında onada bir kılıf uydurup açıklayacaktır nedenini...

• neden böyle dedi diye sormadın mı ?

0|0
    0|0
  • tpik kaynana savaşacaksın yenilmek yok !

1|0
    0|0
  • SEBEBİ SOR SONRA KARARI VER

1|0
    0|0
  • Ben sewdimkten sonra hic kmse karisamaz bn yasayacam.onunla ailm degil

1|0
    0|0
  • hepsi ayrı bir alem

1|0
    1|0
  • Annem ya da babam ya da her hangi birisi ilişkilerime karışamaz.

1|0
    2|0
  • asla rest çekmezdim o benm sevdiğimse ailem bile karsamaz

0|0
    0|0
  • kendısı evlenmeyı dusunmuyor annesını bahane etmıs

0|0
    0|0
  • annemın gerekçesıne baglı

0|0
    0|0
  • Kadın senı üzebilir. Dikkatli olmalısın