Ah siz erkekler yok musunuz kadını deli edersiniz deli !!!

Şu anda sevgilim eğer evlenme teklifine evet dersem eşim olacak adama derdimi anlatamıyorum :( lise mezunu 1200 tl den az paraya çalışmam diyor :( ev olmadan gelip seni istemem de diyor :( seni iyi yaşatmak için elimden geleni yaparım diyor :( diyorum evi alırız sadece düğünün parasını biriktir yeter ama hiç bir şey yapmıyor :( sadece lafta kalıyor ve her seferinde bu konu açıldığında benim hayallerim tükeniyor..ben tükeniyorum :( ne yapmalıyım bu durumu ona nasıl anlatmalıyım..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilikte bereket vardır. Bir de çocuk olursa rızık daha da artar. Ancak böyle ufak şeyleri sorun etmeyin. Girsin bir işte çalışsın. Düğün yapmak zorunda da değilsiniz. Ev, araba, şu, bu alıncaya kadar ömür biter. Sen ciddiyetini açık açık dile getir. Sen bu şekili ne güzel kabul etmişsin, taktir ettim de çocuğun böyle yapması ilginç geldi. Durumu anlat, yine de bunları sorun ediyorsa selametle...

1|1
    0|0
    • Yaşadığım rahatlığın aynısını yaşatmak istiyormuş tek derdi oymuş :(

Erkekler Ne Diyor 8

• hicbir lise mezununa o kadar para vermezler.eger is tercubesi yoksa sektörde önemli tabiki.Ancak bir ise baslamazsa zaten ne maasi yükselir nede para biriktirir.Büyük yerlere göz dikenler elindekindende oluyor malasef.

Bu yüzden sevgiliniz biran önce bir yerlerden baslamali.Yoksa sizi bile kaybedebilir.Bunu aynen böyle söyleyin.Motive olucaktir.

0|0
    0|0
  • lise mezunu ise sınavlara çalışssın sınavlara girsin. sende çalısırsın eger birbirinizi seviyorsanız maddiyatin önemi yoktur. diye düşünüyorum 1200 tl ile geçinilir asgari ücretle ailesini geçindiren çok insan var bence kalbinin sesini dinle. ailen ne diyo bu işe ailenle paylaş

0|0
    0|0
    • Ya ikimizin ailesi de biraz maddiyattan rahat olduğu için sorun etmiyorlar her daim yanınızdayız diyorlar bunu herkes anladı o hariç :(

• bak diyelim o sana evlenme teklifi kişiden ayrıldın sana iyi bir parası olan zengin olan biri çıktı sevemedin. hoşlanamadın nasıl olacak bence evlen derim. ailende izin veriyormus destek çıkıyormuş ama sana kalmış bişey

• ben her daim yanındayım ama o bunu anlamıyorrrrrrrrrrrrrrr

• bana sevdiğim bu şekilde diyecek ben onu Allah'ın izleyle basımda tasırım be onun ne sorunu varda desek olacagını bildiği halde böyle davranıyor ki evlilikten korkuyo bahane üretiyor

0|0
    1|0
  • öyle bir sokayım ki kalmasın dışarda hiç

düşmanının böğrüne hançeri nagehan

arzu edersen ben ağzına vereyim

yeterki mübarek adamdan lokum iste her zaman

0|0
    0|0
  • Onun adına üzüldüm.Çünkü bence siz zaten bu ilişkiyi kafanızda bitirmişsiniz...

0|0
    0|0
  • Cunku o evlenmeyi dusunmuyor gercekler aci ama durum boyle

0|0
    0|0
  • seni düsündügü icin

0|0
    0|0
  • bizide siz doğurdunuz bizim günahımız yok suç yine sizde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nereden bulacaksın bu parayı bu diplomaya verecek işi ?diye sor .Gece gündüz çalışırsan ben seni ne ara göreceğim o zaman ? de.

0|0
    0|0
  • istemeye geldiler aileminde gönlü var hani elini biraz çabuk tutsan diyorum ;) :D

0|0
    0|0
  • en azından sorunun ne olduğunu biliyorsun. bir şekilde çözümü bulursunuz

0|0
    0|0
  • Yaş kaç adamda?

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|0
    0|0
  • yanı sen onun parasız olmasını kabul etmıssın o nıcın razı olmuyor anlamıyorum yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...