Body yapanlar ne kadar zamandır yapıyorsunuz?

Body yapanlar kaçıncı ayınızdasınız ? ben 10 aydır yapıyorum

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bende spora yeni başladım

0|0
    0|0
  • yapmıyorum bende yağlarımla ordan oraya savruluyorum.

0|0
    0|0
  • yapmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 4 yıl toplamda olmak üzere 2 yil salonda calsyorum 5 aydırdırda antrenörlük yapıyorum

0|1
    0|0
  • iki buçuk yıl yaptım bacağımdaki rahatsızlıktan dolayı biraz ara verdim sonrasında o ara bayağı uzadı uzadı..bir baktım tam beşyıl ara vermişim...

sonra rahmetli zyzz hakkında bilgiler edindim videolarını izledim...içimde bir şeyler kıpır kıpır oldu..tekrar tam dolduruşa geçip son bir yıldır devam ediyorum..

0|0
    0|0
  • 3 hafta yaptım da bana göre değil o ilk haftaki acıları hala unutamıyorum o değilde protein tozu da boşa kaçtı.

1|0
    0|0
  • iki sene

0|0
    0|0
    • sıkılıp bırakanlar veya motivasyonu düşünener: motivasyonun zaman zaman düşer .. o zaman eski fotoğraflarına ve yeni haline bak .. tekrar motive olursun .. teşekkür ederim..

• 6 aydır yapıyorum ama son 3 aydır net programlar uyguluyorum ondan önce diyetle beraber alıştırma süreci vardı

0|0
    0|0
  • 1 yılı geçti galiba.Çok sıkıntısı var bilader ya! bırakmayı düşünüyorum ama hocalarım bırakamazsın artık diyorlar napcam bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • ne gibi sıkıntı

• Öyle bir zorunluluğun yok önemli olan gün içindeki aldığın protein,karbonhidrat ve yağ oranıdır ona göre besinlerini seçmelisin her gün aynı şeyleri yemek zorunda değilsin

• Konyada Olympus fitness hocaları bana böyle dediler.Neyse ben bunu bir araştırayım.

• askerden öncekileri saymıyorum, askerden sonra düzenli olarak evde 9 aydır çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • yapıp bırakmaları saymazsak nizami gideli 1 yıl oldu ondan önce taekwondo felan yapıyordum

0|0
    0|0
  • Maddi imkansızlıklardan dolayı yapamıyorum maalesef:(

0|0
    0|0
  • ben evde yappmayı tercih ediyorum dövüş koşu form kazandırıyor

0|0
    0|0
  • ben 2 ay yaptım sıkıldım :D

0|0
    0|0
  • 3 ay yaptım