Bayanlar bu kızların üste çıkıp çok ve saçma konuşup haklı gibi görünmesine karşı ne yapmak gerek?

Evet, ne kadar haksız da olsa bir cırlamaya başlarlar diyecek söz verecek cevap bulamazsın.. Yada üzmek kırmak istemeyip "TAMAM HAKLISIN" demek zorunda bile kalınıyor...

Bu duruma karşı bir taktik yokmu, bir çözüm yok mu.. Nasıl önlem alınır yada bayanlar?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• sende saçmala

0|0
    0|0
    • Dişe diş kana kan.. ne altta kalacam beee!.. onlar suçlu gösterip üste çıkmaya kalktıkça bende onların hatasını yüzüne vururum..

sağol..

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir taktik yok...

Kadınlara çene yetiştiremezsin.Ben bile bazen yapıyorum bunu."Tamam haklısın" deyip,ortamı terkediyorum.Erkekler ne yapsın?

0|0
    0|0
  • ben bunu genelde erkekler yapıyor sanıyordum (genelde başıma geldiği için).. bayanlar mı yapıyormuş ya?

0|0
    0|0
  • ağızları kopasıcalar ! ! !

0|0
    1|1
  • Sevgilin cazgır galıba :)) işin zor o zaman :)

0|0
    0|1
    • sevgilim yok şu an. kızların genel hali bu. ille olması gerekmez, insanlar etrafı gözlemleyerekte öğreniyor hayatı dabiiki!..

• alttan almalısın bazı zamanlarda ozellıkle adet donemlerınde

0|0
    0|0
    • Ulan bu adet dönemi varya, meclisdek dokunulmazlıktan daha güçlü bir zırh yaa...

• mesela o donemde sevkatlı ol kıza benım erkek arkadasıma sancım var dıorm bısey olmaz yuruyelım dıo yok deyınce trıp atıyor. sonra o donem kız arkadasına cıkolata alablırsın ılgılı ol sevkatlı ol o donemler sancım var derse abartıyorsun felan deme cıdden oluyot mesela ben goguslerım okadar agrıokı uyurken yuzustu yatmama ımkan yok:(

• kızlar bu günleri aleyhte nasıl kullanır. bu konuyu sormak istedim.. yinede verdiğin bilgileri aklımın bir yerine koydum. bir sevgilim olursa değerlendircem

Erkekler Ne Diyor 2

• hakılısın de konu bitiyo...asla karsı çıkma haklısın de ama bildiğini yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • butter fly

0|0
    0|0
Yükleniyor...