Spor ve beslenme ile ilgili merak edilen her konuda yardımcı olmaya çalışırım?

Spor ve beslenme ile ilgili her konuda yardımcı olmaya çalısırım spor antrenörlüğü yapıyorum ayrıca beslenme okuyorum bildiklerim konusunda her türlü herkese doğru şekilde yardımcı olmaya çalışırım

Güncellemeler:
? Evet
UPupupupup

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• 2-3 aydir sıkılasmak icin spor yapiyorum ama pek fark goremedim?

0|0
    0|0
    • En az 6 ay lazım kilo verceksin felan

• Peki ne yememi onerirsin?

• Protein ağırlıklı beslenmelisin en az 5 öğün 3 ana 2 ara karbonhidratı sabah ve antreman sonraki öğünde almalısın cunku akşamdan kalma vucut cok saat aç kaldıpında enerji azalır ve antreman sonrasıda aynı şekilde karbonhidrat depoların boşalır proteini her ana öğünde tüketmelisin ara öğünlerde bir ara öğünde meyve diğerinde fındık badem ceviz gibi kaiteli yağlardan almalısın karbonhidratı lifli gıdalardan almaya özen gödtermeliyiz tam buğfay ekmeği yulaf ezmesi esmer pirinç bulgur aradığımız gıdalardır doğru ve kararında kullanırsak zarardan cok yararı dokunur sabah protein olarak yumurta ve lor peynirini tercih etmelesin öğlen ise tavuk göğsü akşam daha cok sebze ağırlıklı ve kaloisi düşük bir beslenme tercih etmelisin

En İyi Erkek Görüşü

• 1.80 boyunda 67 kiliyom tam buğdaylı ekmek tüketmemi önerir misin

0|0
    0|0
    • Evet doyurucu ve lif oranı yüksek:) iyi bir karbonhidrat kaynağıdor

Kızlar Ne Diyor 5

• Ha iyi oldu ya. Dur mesaj atmam lazım burada soramam :D:D

0|0
    0|0
  • sitede uzman ol

0|0
    0|0
  • bacaklarımı nasıl inceltebilirim?

0|0
    0|0
    • Dengeli düzenli beslenme ve kalori yakabileceğin tempolu bir kardiyo her gün 30 -45 dk arası

• spor salonundaki hocamda aynısını dedi

• Beslenme konusunda tüyolar verebilirim istersen :)

• Merhaba
    Yardımcı olmanı çok isterim gerçekten ihtiyacım var :)

0|0
    0|0
  • 173 boy için ideal kilo ne ben 57 58 falanım

0|0
    0|0
    • İdeal kilo diye birşey yok arkadaşım dengeli vucut kitle indeksi var vucut yapına göre bu sana göre 55 tir aynı bıydaki diğerine göre 60 olabilir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...