Kafam çok karıştı 2 dk bakın ya

erkek arkadaşımın annesinin kanser olduğunu öğrendik ama biz daha 2 gün önce ayrıldık annesiyle tanışıyorum seviyorum annesinide şimdi ben annesini arasam mı yoksa evine mi gitsem geçmiş olsun duydum ameliyat olcakmışsın falan diycem ama napayım arasam pek takmıyomusum gibi olcak sanki gitsemde ayrıldık sanki barışmak için gitmişim gibi yüzsüzlük gibi olcak ne yapmalıyım

Güncellemeler:
arkadaşlar dinleyip yorum yaptığınız için teşekkür ederim dün aradım konuştum güzelce gitmeme sanırım gerek yok olsaydı zaten beni çağırırdı telefonda aramak yetti ameliyat olduğunda belki giderim
sevglimlede ayrıldık ya hiç bi mesajıma cevap vermedi dedim tamam bitti yanında olmak isterdim sadece şu zor günlerinde dedim snrada sinirlendim başkasını bulmuşsn dertlerini anlatıp bişeyler paylaşmak için artık vazgeçtiğimsin sadece annen ameliyat olduğunda bi haber ver dedim yine cevap yok bilerek mi yapıyo yoksa gerçekten başkasını bulmuşmudur ama beni seviyodu çok başkasının olabilme ihtimali düşük ama ne olur ne olmaz bıraktım yakasını iyi mi yapmışım ? :S

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kanser olduğunu öğrendiniz ... Nasıl öğrendiniz ? O mu söyledi annesi mi , kaynaktan emin misin ?

Bazen olmadık hikayeler sebep gösterilir de hikayenin aktörleri durumdan bihaberdir . Böyle bir durumda gidip de kızım o da nerden çıktı durumuna düşmemek için , yapabiliyorsan başka kaynaklardan doğrula konuyu önce , olmuyorsa direk telefon aç ve direk annesiyle konuş, çok yumuşak kelimelerle doğrula ve geçmiş olsun dileklerini ilet .

Ama eve hiçbir koşulda gitme, çunki doğru veya değil , birilerine farklı umutlar vermen de olası. Anne eğer hastalığı doğru ise aha gelinim demeye başlar, bu da senin derenin suyuna istesen de istemesen de kapılıp uyum göstermek zorunda kalman demek olur.

1|0
    0|0
    • çok çok haklısn güzelce arayım ben en iyisi teşekkür ederim

• Sessizlik , neye göre davranması gerektiğini planlamayı engelleyen en güçlü silahtır. Bundan sen zarar görmezsin ama etki tepki zinciri bozulacağından o ne yapacağını şaşırır ve hatasını yapar. Bekle ve gör :) Her ne öğrenirsen de aaaa yapma, biliyordum edası ile davran tamamen çözülür . Zaten ayrıldık demiştin , bu işler yapboza dönerse çocuk oyunu olur, istikrar en önemli şey bu konularda. Yoksa aşk mehter takımı gibi o kadar yavaş ilerler ki , millet evlenmiş çocuk bile yapmış olur .

• ya ben susup oturup bekleyemem bana büyük haksızlık yapıldı haketmediğim lafları duydum sahtekarlık yanımdan geçmez benim hazmedemiyorum ki :( off off

Erkekler Ne Diyor 17

• eskı kız arkadasım annem amelıyat oldugunda bızım evımıze gelmıstı , bı saksıda cıcek getırmıstı. du abkımm arada 7 sene faan gectı o cıcek hala evde durur. hala o kız anneler gununu kutlar annemın. o baskasıyla ben baskasıyla evlendık ama sevgı saygı ayrı seyler bence aramalısın destek en onemlı ıhtiyacları su an

0|1
    0|0
    • ya daha olmadı ameliyat olucak

• farketmezkı. o kadıncagız kanser extra bı moral ona belkı hayat verecek. eskı arkadasınında hosuna gıder. ama sen onun ıcın degıl annesı ıcın yapacaksın. bence ınsan oldugunu ona gostermelısın

• geçmiş olsun dileklerin için ziyaret et. kimseye söylemeden.

0|0
    0|0
  • A) Eğer erkek arkadaşınla barışma gibi bir ihtimal varsa evine gitmek bir başlangıç olabilir.

B) Ancak öyle bir ihtimal yoksa yanında yine onları tanıyan birkaç arkadaş alarak gitmende fayda var.

C) Gitmek istiyorsan ve o kişiyi görmek istemiyorsan o evde olmadığı zaman gidebilirsin.( Bunun için önce annesini arayıp ziyaret için randevu almalısın)

Sadece telefonla arayıp geçmiş olsun demek bir şık değil.

0|0
    0|0
  • sen eline bir çiçek al ve git kim ne düsünürse düsünsün.zaten oyle düsünürse o psıkolojık sorunları var demektir.biz bazen insan olmayla hayvan olmayı karıstırıyoruz.sen insan ol.bırak ta hayvan kim olursa olsun

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşını unut,herşeyden önce insanız.Sen bir insan olarak ne istiyorsun ne hissediyorsun ona göre davran.Acil şifalar bu arada.

0|0
    0|0
  • Evine git. Güzel bir hediye al öyle git hatta. :) Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • ama ya eski çıktığım oluyo artık ya bişey derse ? arkamdan yada hakkımda hiç utanmadan gelmiş derse diye de tereddütte kaldım çok

• Desin. Boşver. Senin görevin bunu yapmak öyle düşün.

• Bence bu saatten sonra o insanlarla işin olmayacak sanırım o yüzden arayıp geçmiş olsun demen yeterli olur

0|0
    0|0
    • hmm ama görmek istiyorum annesini bilmemki ne yapsam biride geldi ne yazdı ya çocuğu kafalamak için bu durumu kullanıcakmışım ulan beni tanımadan nasıl yorumdur bu iyce sinirim çıktı

• Yine senin bileceğin iş tabi

• bence gitmelisin...hastalık başka aşk başka

0|0
    0|0
  • iyi sevindim :)

0|0
    0|0
  • hastalıktan bahsediyorsun kafede buluşmaktan değil.

0|0
    0|0
  • hastalık bahane gibi geldi

0|0
    0|0
    • tövbe yarabbi ben böyle bişeyi bahane edicek bi insan değilim

• rica ederim bol şans

• sağolasın

• yanına gidip moral vermelisin.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının evde olmadıgını tahmin ettigin bi zaman git bence

0|0
    0|0
    • edemem bazen gece çalışıo bazen gündüz

• git ayıp olur

0|0
    0|0
  • Bence ziyarete gitmelisin..

0|0
    0|0
  • Evine git ve kulağına fısılda " öbür tarafta görüşürüz, korkuluk" de.

0|0
    0|2
    • gerizekalı Allahın yokmu lan senin :@

• :D:DD:D:D:D:D::D:D

• komik olan ne

• Evine git insanlığını yap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aramalısın sadece.

0|0
    0|0
    • of kafam iyce karıştı bn bi bu gece düşüneyim :)

• Telefon et ve iyi dileklerini sun.Bir de ameliyat sonrasından bir kaç gün sonra arasın.

• hmm bakalım bi arayım da

• ne alaka yüzsüzlükle sevgiline haber ver de anneni görmek istiyorum ve git evine sevgilin gelme derse de ararsın durumu açıklarsın

0|0
    0|0
    • aman bırak onunla hiç muhattap olmak istemiyorum sevgili olsaydı gerçekten şuan numaram engelli olmazdı değilmiş

• takip et o yokken git o zaman

• deli misin sen? adam kanser olmuş bundan daha kötü bir durum olabilir mi?

ayrılığınızı filan unut git çocuğun yanına her zaman onun yanında ol..böyle zamanlarda insanlar sevgi,ilgi,şefkat ister.yalnız bırakma çocuğu

0|0
    0|0
    • engellemiş numaramı nasıl yanında olucam ? bende kendimden geçtim benimde pskolojimi bozdu ben ona çok kötüyüm dediğimde umrunda olmadı yinede yanında olmak isterdim ben ama böyle olcaksa elimden ne gelebilir sen söyle

• Geçmiş olsuna gitmelisin, hem ona da moral olacaktır. Ancak istersen önce eski erkek arkadaşını ara ve bu durumu duyduğunu, çok üzüldüğünü, sakıncası olmayacaksa geçmiş olsuna geleceğini söyle. çünkü şoktadırlar şimdi, çok kötüdürler, hem teşhis gecikmişse de karışık duygular içinde olabilirler ve evde kinseyi istemeyebilirler.

0|0
    0|0
    • arayamam engellemiş numaramı knşmuyo benimle

• Bir ara geçmiş olsun de içinde kalmasın ama kadıncağız hasta yeni öğrenmiş, şoktadır şimdi kanser zor bir hastalıktır, psikolojisini bilemessin ki. Ben olsam bu durumda aranmak istemezdim mesela.

• hmm nasılsın diyip öylesine ararım sonrada ameliyat olcağını duydum derim ne varki bunda halini hatrını sormakta moralini bozmaz heralde

• Kesinlikle aramalısın.İnsanı olarak erkek arkadaşın için aramıyorsun annesını arıyorsun yanlış anlaşılıcak bir durum yok.Vıjdan meselen bu tamamen.

0|0
    0|0
    • aramalıyım evet arıycamda ama hani dedim aramak olurmu gidip görmek dahamı iyi olur dedim ama iyce aklım karıştı

• Aramalısın en kısa zamanda da gitmelisin..

• tamam bu gün arayım o zaman sonrada knşma esnasında müsait olduğun bi gün seni görmek istiyorum diyim

• eski erkek arkadaşının evde olmadığına emin olduğun zaman git. Ziyaret et. Geçmiş olsun de. Ayrılık sebebinizde erkek arkadaşınsa eğer kendinden utanıcaktır

0|0
    0|0
  • onunla işin olmasada annesine değer veriyorsun dmk git görr klasın sarsılmaz mrk etme :) baktın olmuyor bir geçmiş olsun deyip çıkıcm de bacııı :)

0|0
    0|0
  • bence arama..bahane sanar...artık sevgili değilseninz annesiylede tanışıklığın biitmişidr.

0|0
    0|0
    • aradım artık hayır ya annesiyle iyiydik biz vefasız olmadım hiç olamam da içim rahat olmazdı aramasaydım

• içinden geleni yap

0|0
    0|0
  • Nezaketen gitmen icab eder.Kim ne dusunurse dusunsun.

0|0
    0|0
    • bnde böyle düşünüyorum ama daha olmadı işte haberi duydum arayamadım bile kendi telaşemizden ayrıldık ya

• Once ara sonra ziyaretine git.

• erkek arkadasının evde olmadıgını bıldıgın bır zaman gıdebılırsın bence ... akıllarından öyle bırsey gecmez o zamn

0|0
    0|0
    • ya evde olup olmadığını nerden bilicem ki ama annesie diyemem ya oğlun evde değilse size gelcektim

• yazıcam yaptığımda :)

• :)

Yükleniyor...