Galatasaray `da Türk Oyuncularindan Hangisi Simarik Degildir? Gerisi Detayda?

Benim Galatasaray yönetimine veya oyunculardan vefali simarik olmayan birine ulasmam lazim... E-mail veya mektup yazacagim onlardan bir istegim var.
Sabricigim olsaydi o kesin dikkate alirdi... Canim Sabrim`de yok.. Simdi hangi oyuncumuz iyidir..
Ya da Muslera`ya yazsam ciddiye alirmi ki istegimi yapmama yardimci olurmu ki ooffss kafaya taktim yaa.!
Evet fikirlerinizi söyleyin.. Kime yazmaliyim... Melo havalimi ki, Sneijder yaparmi ki yaa...
Yabancilar aslinda daha iyimser oluyor..
Evett söyleyinn banaa hangisine yazayim...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence selçuk iyidir. Hem iyi birine benziyor hemde takım kaptanı olarak bişey yapılması istenecekse ilk ondan istenmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Evet mantikli az önce listeye onu yazmistim... Soruyu sonra sormustum.. :D
      Ondan 4 yildizli Forma isteyecegim.. Oyuncularin imzasi oldugu ve ücreti ödeyecegimi bildirecegim.. :DD Herhalde bu onun icin zor olmasa gerek alti üstü formayi imzalatacak postalayacak yapmazmi ki ya valla kafaya taktim Galatasaray ile ilgili heryere yazmayi düsünüyorum. :DD

• Haklısın şansını dene. Bu arada eig için teşekkürler. :)

• Bir sey degil aman ne kaybederim tabi ki deneyecegim.. :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Selçuk inana yaz mektubu

1|0
    0|0
    • teşekkürler selçuk inanın yeri ayrı

• Rica ederim.. :) Bende onu düsünmüstüm hem simarik gibi durmuyor hede kaptan bir de insanlara sorayim dedim... O daha agirlik basti.. :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabri reyiz

0|0
    0|0
  • fazla maç oynamayan birilerini tespit edip ona yaz

0|0
    0|0
    • Peki tesekkür ederim.. Allahim spor sorusuna 1 görüs geldi yaa keske Nasilim diyee baslik atsam iyiymis :D:DDD

• Zor olabilir ama imkansiz degil, nerden ne gelecegi ne olacagini kimse bilemez... Belki cok etkileyecek onlara giden resimlerim ve mektubun belki ictenligimi samimiyetimi görecekler..
      Bunu denemeden bilemem..
      Gs Store zaten en cok benden kazanmistir :D :DD

• Umarım dediğin gibi olur o zaman. Boş şans :) ama gs tv ye yazmayı unutma orada en azından çalışanlar var nispeten daha çok yardımcı olurlar.

• Genel olarak 90% ı şımarık değil ama senin gibi bir sürü insan var. Duyarlı olanlarını seçeceksin. Mesela Hakan Balta var, Semih Kaya var. Selçuk İnan var..

0|0
    0|0
  • Hayır gelmez onlardan

0|0
    0|0
  • Sen iste ben sana istediğinin numarasını bulayım adres dahil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...