Erkekler sahiplenici kızları beğenir mi?

Sevgilinizin sizi heryerde sahiplenmesi, her konuda arkanızda olması, sıkıntınız, derdiniz varsa kendi sıkıntısıymış gibi davranması, herşeyinizle ilgilenmesi hoşunuza gider mi yoksa sizi boğar mı?

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• bunun bir sınırı limiti olmalı. herkes kendine ait bir zaman olduğu surece sorun olmaz. diğer turlu sık boğaz hissedilir.

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider ...

1|0
    0|0
  • Kim istemez ki, öyle bir varlık olunca ilk aşık ben olurum galiba.. Boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar bu gerçek bir tezdir. :)

1|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gider. Tam öyle birini arıyorum. Bulamadım.

1|0
    0|0
  • Fark etmez...ama bir süre sonra " Boğuyorsun beni " deyip çeker giderler..

1|0
    0|0
  • manyaq olur hemde :)

1|0
    0|0
  • karşılıklı olanı daha çok hoşuma gider

1|0
    0|0
  • aşırıya kaçmadıkça kesinlikle erkeğin hoşuna gider bu davranış.

1|0
    0|0
  • dozu iyi ayarlaya bilirsen bu erkekleri cezbdcek seylerin basında gelir ama kisilik farklılıkları herzaman olucaktır dediklernden hoslanmaycak biri varsa altnda bisyler aramanı öneririm bu durumun..

1|0
    0|0
  • ben şahsen beğenmiyorum sahiplenme namına hiçbirşeyi beğenmiyorum sevgiyi öldürüyor...

özgür olmalı daha iyi...

0|0
    0|0
  • güzel olur ama aşırısı kabul edilemez düzeyde olur..

0|0
    0|0
  • neden boğsun ki ne güzel bir şey sahiplenmek. Bunu genelde kızlar daha yoğun yaşarlar erkeğe göre ama tabiki erkek olsun kız olsun bu şekilde davranıldığuı vakit kimin hoşuna gitmez ki.

0|0
    0|0
    • gitmeyenler çıkıyo arada, bu davranışlardan boğulan özgür olmak isteyen insanlar var

• anladım seninki böyle galiba :) şans biraz da :)

• yok hayır sorunun benim hayatımla ilgisi yok :) sadece etrafımda gördüğüm için erkekler bu konuda ne düşünüyo diye merak ettim

• oyle kiz varmi ?

0|0
    0|0
    • tabiiki hemde çokk

• :( erkeklerin çoğu bu sahiplenmeden şikayet ediyo

• nasil sikayet ederler yavv? allahtan belasini mi istiyorlar ne guzel ilgileniyo iste olacak is degil .Ben cok isterdim hayat arkadasi olmak cok onemli sevdigin sahiplenmeyecekte kim sahiplenecek ne guizel iste

• Herkezin hoşuna gider tabi aşırı olmadğı sürece =)

0|0
    0|0
  • tabikide.kim beğenmez ki

0|0
    0|0
  • anne tıplı kızlardan kacınn kurtulummm ardınıza bakmayın

0|0
    0|0
  • kendinize sahip olun yeter

0|0
    0|0
  • sevgilimin boğar ama eşimin böyle olmasını isterim

0|0
    0|0
    • ne fark var ki

• insan sevgilisiyle evleniyo zaten..şimdi bu kızdan bir anda kişilik değiştirmesini mi istiyeceksin? rahat kızdan sahiplenici kıza mı geçicek?

• öyle rahat derken öyle başkalaryla yatıp kalkması değl tabi

• tabiki ister özellikle sevdiği kişiden güç almayı kim istemez.

0|0
    0|0
  • eğer istediğim biriyse tabi ki gider...

0|0
    0|0
  • ben isterdim

0|0
    0|0
  • Var mı öyle kızlar hala varsa ne güzel

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider. Seviyorsam daha da çok hoşuma gider... :)

1|0
    0|0
  • ciddi ilişki varsa evet ama değilse hayır :)

0|0
    0|0
  • ivet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• K: Seni koruyacağıma söz veriyorum.

E: Şu erkek repliklerini söylekten vazgeç

Bokura Ga ita.

1|1
    0|0
  • cok ama cok guzel birsey ama biz karsi cins neyi elde etsek az gelir sıkılıveririz ondan herseyin dozu cok onemli cok verici olmakta kotu olmamakta kotu orta yoll e iyisi

0|0
    0|0
  • bence kız içten samimi bi şekilde yapıyosa boğmaz ama görev gibi yapıyosa boğar

0|0
    0|0
  • bazılarını sıkar bazılarının hoşuna gider bazılarınında totosunu kaldırır. kişiye göre muamele etmek lazım

0|1
    0|0
  • Elbette hoşlarına gider ama erkeklik raconuna ters olduğundan ve diğer erkeklere ana kuzusu gibi görünmemek için "beni sıkıyor boğuyor" ayağına yatarlar.

0|0
    0|0
  • kendi başına aşabileceği bir sıkıntıysa karışmam. her şeye karışılmaz. yardımıma ihtiyacı olduğu bir konuysa yardımcı olurum. insanların kendilerine ait zamanları dertleri sevinçleri olmalı. aksi takdirde boğucu olmaya başlar

0|0
    0|0
  • Annesini arıyorsa neden olmasın.

0|1
    0|0
    • bu anneyle ilgili değil, yoğun duyguyla ilgili

• En çok ilgiyi sağlığı konusunda ve cinsel hayatımız konusunda gösteririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...