Vücut geliştirme protein tozu?

vücut geliştirmeyle uraşıyorum protein tozu kullanmalımıyım

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanma doğaldan sasma bence hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Balon gibi şişiriyor namussuz.
    Ama bence içme kendin yap

0|0
    0|0
    • hahaha protein tozu sihirli bir cubuk gibi söyledin bnce düşündügün mantık cok sacma protein ozu whey prtoein peyniraltısuyunda elde edilmiş bir proteindir sadece protein ihtiyacını karşılar :D

• Sen fazla peri filmi izlemişsin

• kullanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok az muktarda kullanmanı tavsiye ederim günde 100 gramdan azı yarar faydası zarar bunu doktor Mehmet Öz'den dinlemistim şu amerikada yasayan meşhur Türk doktor. Ama eğer abartili bir vücut istiyosan mecbur kullanacaksin fakat bıraktığın zaman sarkiyor çok miktarda peotein tozu kullanirsan.

0|0
    0|0
  • Sertifikali bir trainer tarafından verilirse olur. Kafana gore olmaz.

0|0
    0|0
  • kullanırsan sporu bıraktığında şişirdiğin yerler sarkacak. bence kullanma doğal olsun fit kalsın

0|0
    0|0
  • Protein tozu kas kitleni artirman icin iyi bir takviye ama sağlık yönunden 1ay deneme süresi tanı kendine.

0|0
    0|0
  • Gerek yok bebde fitnessa gidiyorum şimdi çıktım işte, düzenli çalış yemene dikkat et yeter

0|0
    0|0
  • beslenerek protein ihtiyacını karşılayabileceksen kullanma

0|0
    0|0
    • haşlanmış yumurtayı sevmiyorum kardeşim

• sadece yumurta değil birçok protein kaynağı var protein tozuna gelirsek alerji sıkıntısı ve sindirim problemine yok açabiliyor dozunda alırsan normal bir besinden aldığın proteinden bir farkı yok

• 3 ay doğal beslen ondan sonra al 3 aydan erken alma

0|0
    0|0
  • protein tozu protein ihtiyacını karşılar kg *2 yettmiyorsa alıcaksın :D

0|0
    0|0
  • Kullan Bişey Olmaz

0|0
    0|0
  • bir doktora danismadan kullanma karacigerin iflas edebilir cok riskli bu maddeler

0|0
    0|0
  • acelen yoksa makarnadan baska birşey kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...