Rüyalarınızdan etkileniyor musunuz?

Rüyalarınızdan etkileniyor musunuz?

Hatırladıklarınız sizi etkiliyor mu,üzerinde düşünüyor musunuz?

Bilinçaltım bana ne demek istedi diye kendi kendinize sorduğunuz oluyor mu?

0|0
54|45

En İyi Kız Görüşü

• Bazı rüyaların gerçekten saçmalama rekoru kırdığı oluyor. Kafa yormuyorum onlara fazla, farketmeden açık kaldı herhalde diye düşünüyorum:) Ama bazı rüyalar gerçekten kabak gibi meydan da oluyor. Sırf bu sebepten, günlerce aklımı kurcalayan rüyalar olabiliyor. Aynı bir sarhoşluk hali gibi, kişinin gerçek düşünceleri rüya halin de ortaya çıkabiliyor bence çünkü..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• İslam dininde rüya 3 çeşittir.

1-İlahi bir mesaj

2-Şeytanın vesvesesi

3-Gündelik hayatın etkisi

;

Evet bazı rüyalarım çıkıyor

;

en iyi rüya tabi sitesi :

link

1|0
    0|0
  • bugünkü rüyam etkilendim mesela elime icra kagıdı gldi hemde 10 tane falan rüyamda sinir oldum birde arkadaşımla karşılaştım rüyamda oda atm para cekiyordu ve atm ye geri yatırıyordu son olarak bereber otobüse biniyorduk nasıl bir rüyasa herhalde totom acıkta kaldı

0|0
    0|0
  • hemde nasıl etkileniyorum.. mesela dün olmamış içi kurtlu dut gördüm. tabirine baktığımda aşkta hayal kırıklığına uğrayacaksınız yazıyodu :( kız arkadaşımlada 1 aydır ayrıyım ve barışmak için uğraşıyorum, yazıyı görünce nasıl moralim bozuldu benim bi bilseniz. bide işin fena tarafı istihare namazı kılıp dua etmiştim üzerine bu rüyayı gördüm :(( Rabbimden ümidimi kesmedim ama O'ndan helalimi istiyorum ben inşallah duamı kabul eder.

0|0
    0|0
    • ozaman dua et de o kiz sana hayirli olan insan olsun, degilsede dua et ki hayira cevirsin :) hayirli degilse seni bekleyen 'helalin'baska yerde. Allah gonlune gore verir insallah

• amin inşallah teşekkür ederim.

• Geçen hafta elimde bir silah etrafta adamlar daire oluşturmuş bir şekilde oratada ceset. Ben diyorum bu ceset, ortadan kaldırmamız gerekiyor. Parçalara ayıralım diyorum... :D

Ondan sonra kardeşim gibi sevdiğim bir kız vardır. Çok severim onu rüyamda onunla öpüşüyordum.

2gün önce sınıfımdan bir kız var. Rüyamda onun sevgiliyiz. Ona sarılıyorum falan işte. Sonra o beni lavaboya götürüyor ...

Dünde bi yerde 8-9kişi yürüyoruz birden köpek çıkıyor karşımıza havlayarak sonra bi bakıyor çok kişiyiz kaçıyor bizde kovalıyoz. Ardından siyah bir köğek geliyor bizimle konuşuyor diyor işte ne suçu var kızın niye kovalıyorsunuz falan diye. Şu sarı olanın mertbesini indiriyorum diyor...

Şaka bi yana böyle rüyalar görüyorum hep... 1haftadan beri :D

0|0
    0|0
  • mutlaka. ve her insan da kendine sormalı. rüyalar bilinçaltının dışa vurumu değildir sadece. bir mesaj niteliğindedir. o değilde son iki rüyamı anlatayım. bundan önce ki rüyam da evlendim. en son gördüğüm rüyada da evlendiğim kişi ile yaşlı bir tanıdığımıza ziyarete gittik. bugün de evde oturup film izleriz herhalde. rüya da başka bir hayat yaşıyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet, üzerinde düşünürüm. Pay çıkarmaya çalışırım. Çünkü onların anlamları var.

1|0
    0|0
  • Ruya var kalktıgımda sankı yasamıs gıbı oluyorum rüya var kalktıgımda ruyada agladıgmı gercektede aglayarak uyanyrm rüya var vız gelıo tırrrıııısss gecıoo :)

0|0
    0|0
  • evet aynen bilinçaltım bana ne demek istedi diye kendi kendinize sorguluyorum ve üzerine düsünüyorum hatirliyorsam eger... gerceklerle mutlaka bir baglantisi oluyor cunku.

0|0
    0|0
  • Bu gece rüyamda 3 kişi aynı yerde aynı şekilde öldü ve ben tekrar tekrar aynı şeyleri yaşarken oldu bu:S bana bi işaretmiydi ki bu da en son ölen kadın bi kız arkadaşım annesiydi ortaokuldan sonra bi daha da görüşmedik o kızlada ama niyeyse annesi ölmeden önce bana çok kötü ve sinirli bakıyordu ve 3 ölümde de her yer kan gölüydü :S gerçekten anlayan varsa rüya yorumlarından bu ne demek :S

0|0
    0|0
  • rüyalar elbetteki etkiliyor. ama bunun kendi bilinçaltım olduğunuda biliyorum. bana verilen bir mesaj yada yol olarak görmüyorum. ama etkiliyor tabi.

0|0
    0|0
  • Evet Rüyalarım Beni çok etkiliyor Sabah uyandığım ilk anlarda hele hele hala onun büyüsü içerisinde oluyorum. Gördüğüm Rüyanın İçerik Mealine göre de değişiyor ruh halim o gün içerisinde.

"Rüyalarda Buluşmak Dileğiyle..."

0|0
    0|0
  • Geçenlerde yüksek bir yerden düştüm nasıl uyandığımı girseydin etkileniyormuyum etkilenmiyormuyum görürdun :)

0|0
    0|0
  • Hepsine evet evet evet ))) sana da 5* :P

0|0
    0|0
  • bir sürü rüya görüyorum.Ama hatırlamıyorum.Hatta yorumlamak için çırpınıyorum yine hatırlamıyorum.Çünkü dinlenmek için uyuyorum.Ama rüyalarımı hatırlamıyorum bana yardım edermisin?

0|0
    0|0
  • askerdeyim. uyandım ve arkadaşlara '' beyler ! rüya gördüm bölük komutanı bugün birini tokatlıcak '' dedim. tokatlamazsa biz seni tokatlarız dediler. iştimada 1 kişiye kızdı ve yapıştırdı tokadı. sen bu işi biliyon deyip rüya yorumlatmaya başladılar.

0|0
    0|0
    • rüya gördüğümüzde sana gelelim o zaman:) ayrıca tokatlaması doğal bişi olabilecek bişeyi sölemişssin

• Çok rüya görürüm ve genelde rüyalarımı biraz yönetirim :) Bi keresinde uyandım su içtim ve geldiğim rüyaya kaldığım yerden devam ettim :D :D

0|0
    0|0
  • Bazılarıdan etkilenirim mesela rüyamda Adriana Limayı gördüğümde :) şaka şaka

0|0
    0|0
  • Çocukluğumda gördüğüm 3-4 rüya sanırım ölene kadar aklımdan çıkmayacak :)

0|0
    0|0
  • bazen oturup ağladıgım bile oluyor

1|0
    0|0
  • yok ruya ıste hatırlamıyorum bıle %90 ını

0|0
    0|0
  • rüyalarım çoğu zaman çıktığı için istemsiz bi şekilde etkileniyorum

0|0
    0|0
  • evet rüyamda gördügüm kişi beni telefonla arayarak uyandırabiliyor yada rüyamda gördügüm kişiyi uyandıgımda görüyorum bu tür şeyler olabiliyor kesinlikle rüyalarda bir sır var

0|0
    0|0
  • gördüğüm rüyaları çok çabuk unutuyorum etkisinde kalma gibi bi durumum olmuyor. bugün ne gördüğümü bile hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • etkilenirim evet mesela geçen gün rüyamda cinayetten içeri almıslar beni polisler kelepce falan neydi o ya cok etkiledi beni karıncayı incitmemıs adamım ne cinayeti tövbe bismillah :)

0|0
    0|0
  • çok etkileniyorum. birden uyanıyorum. tuvalete gidip yeniden uyuyorum

0|0
    0|0
  • bazen tüm gün aklımdan çıkmaz ve günüm berbat olur

0|0
    0|0
  • Hayır tınlamıyorum ...

0|0
    0|0
  • Rüyalarım genelde gerçekleşir.

0|0
    0|0
  • rüyalarımın çok üstüne düşmem.. hepsi bir hayal ürünü çünkü bilinçaltıyla ilgisi yok

1|0
    1|1
    • bilinçaltı olması doğru fakat bazı rüyaların gerçekliği dinimizde de söylenmiştir bence bu kadar net olmamalısın

• kamyonu devirdiğimde çok mutlu oluyorum başkan :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 53

• bir kaç tane vardır ki acayip etkiliyor beni. manevi rüyalar :) bilinç dışı ama insan düşünmeden edemiyor anlamı var mı diye

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet çünkü yaşadıklarımı yada benzerlerini bazen rüyamda görüyorum. bu gerçekten berbat bi durum.

1|0
    0|0
  • evet oluyor özellıkle dun gece gordugum ruyadan cok etkılendım .. anlamına falan baktım ama sadece bır kelıme uzerınden arastırınca pek de bır anlam veremedım gene ... gordugum rüya ise ;eskı sevgılım benım lıse arkadasımla evlenmıstı... kzıın evıne gıttım içimde hıc bır kırgınlık bır uzulme yok bebegı olmus bana gosterdı sapsarı saçları o kadar guzel kıprıklerı var kı bebegın .. bebegı gosterdı bana bende allah bagıslasın cok tatlı maşşallah dedım gulumseyerek bana bacaklarını gosterdı çocuk ozurluydu... çok içim acımıstı sabah kalkınca etkısınden cıkamadım hala o sahneyı gorunce kafama takılıo

0|0
    0|0
  • bir müddet etkileniyorum sonra geçiyor

1|0
    0|0
  • evet düşünürüm anlam çıkarmayada çalışırım her zaman bir şekildeumutlu olmak her şeyi iyi yorumlamak iyidir böylece kötüleri atlarsınız daha iyisine rastlıycam diye sonrada iyilergelir ve daha büyük umutlarla daha iyi şeyler beklersiniz şayet ben hayatımı bu şekilde yürümesine izin veriyorum mutsuzda olsak ölücez madem her şekilde sonuç aynı mutlu hayattan zevk alarak ve karşımdakilere güler yüzle yaklaşarak ilerletirim hayatımı:D

0|0
    0|0
  • Evet çoğunun üstünde düşünüyorum saçma rüyalar olsa bile. Bilinçaltın kapalı şekilde gösteriyor çünkü rüyalarda. Bu şekilde çok sorunumu fark etmeme yardımcı oldu açıkçası :)

1|0
    0|0
  • rüyalarımdan etkileneydim kafayı yerdim heralde bilinç altıma neler olduysa kan gövdeyi götürüyo testere serisinin son filmini çekiyorum sanki :/

0|0
    0|1
  • evet hemde çok

1|0
    0|0
  • ne gördüğüm değil de iyi mi kötümü gördüğüm çok etkiliyo psikolojim sabah altüst oluyo nedense hep kötü görüyorum uykumdan hiç bi şe anlamıyorum rüya görmekten nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • ben cok etkileniyorum

1|0
    1|0
  • Bazen etkilenirim evet,3 gün önceki kabusun etkisindeyim hala. Her gün rüya görürüm evet hatırlasam da öyle etkilenecek bir şey olmaz,düşünürüm sadece.

0|0
    0|0
  • Evet etkileniyorum örneğin dünkü rüyam neydi öyle ya=/

1|0
    0|0
  • Çok fazla etkileniyorum :(

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • ben bi ara deftere yazıyodum sonra ne kadar saçma birşey yaptığımı anlayıp bıraktım..saçma sapan şeyler görüyorum zaten hiçbir anlamı yok

0|0
    0|0
    • rüyalar genellikle hayatındaki sorunları ve önerilen çözüm yollarını bilinçaltının şifreli bir dille ifade ettiği mesajlarla doludur, psikoterapidede yoğun olarak kullanılır. anlamaman anlamsız olduğu anlamına gelmiyo gündelik hayatında ve decam eden sorunlarla ilişkilendirirsen en saçma detayların bile anlamlarını idrak edebilirsin. rüyaların psikolojik olarak yorunlandığı siteler var hurafeleri bırakıp onları okuduğum beri pek saçma anlsız görünen rüyamı inciğine cıncığına kadar çözdüm

• ya boşver uğraşma böyle işlerle ya..

• rüyalarım kendi halinde takılıyo sorgulamıyorum uğraşamam onlarla

1|0
    1|0
  • ben erkek arkadaşımı rüyamda bir kızla gördüğümü ona söyledim diye kavga ediyopruz bilinç altımda böyle şeyler olduğu için. etkileniyor tabi insan :D

0|0
    0|0
  • bazen evet :)

0|0
    0|0
  • offff rüyalarimdan cok cekiyorum, kafami cok karisitiolar, bazen uyumamak icin direndigim bile oluo..

0|0
    0|0
  • bazı rüyalar benı etkılıyor oldukca

0|0
    0|0
  • tabikii oluyoo...

0|0
    0|0
  • ben çok etkileniyorum davranışlarını,konuşmalarını ve görünüşünü çok beğendiğim birisi vardı sadece o kadar sevgilisi ne kadar şanslı diyodum 3-4 gece üst üste rüyamda görünce adama bir ilgi duymaya başladım çok gıcık bir durum

0|0
    0|0
  • hayat ve rüyalar aynı kitabın sayfalarıdır..

onları sırasıyla okumaya yaşamak.

sayfalara göz gezdirmeye ise hayal kurmak denir.

0|0
    0|0
  • Korkmuşsam eğer bütün gün sürekli düşünüm, hiç aklımdan çıkmaz.

0|0
    0|0
  • rüyalarımı dinlerim, dikkate alırım ve bazısının aynen çıkmışlığı da vardır.

0|0
    0|0
  • bugün kendimi 3 kızla görmüştüm :D töbe töbe

0|0
    0|0
  • evet çünkü bazı şeyler ayan olur.

0|0
    0|0
  • evet etkilenirim üzerinde uzun uzun düşünürüm kendi kendime anlamlar yüklerim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Bence rüyalar gerçekten bazı şeylerin habercisi. Ama bizim beynimiz bunu çözemiyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • bazen çok ilginç korku gerilim filmleri gibi kabuslar, bazen de çok çok güzel rüyalar görürüm. çok etkilenirim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor...