Şimdiye kadar toplam kaç arkadaşınız var? (Sanal ortamda degil)

Gerçek hayatta şimdiye kadar kaç arkadaşınız olmuştur ?

Okul ,erkekler için askerlik , vs...

Ve şu son 1 sene içinde görüştügünüz kaç arkadaşınız vardır?

Bu soruyu Özellikle 25 üstü cevaplarsa daha iyi.

cünkü 25 altındakilerin son 1 sene içerisinde görüştügü daha coktur.

teşekkür.

Güncellemeler:
Samimi olan ve samimi olmayanları ayırabiliriz

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• 1sene icinde sürekli görüstügüm 5 kisi var bunlarin 3 üyle 15 gün istanbulla gittim

Simdiye kadar cok arkadasim olmustur saymadim ama hepside arkadas olarakta kaldin

0|1
    0|0
    • eski arkadaşlarındı yani. toplamda kac kişi tanıyorsun

• 200 kisi kesin :) oldumu azi yok cogu var

Kızlar Ne Diyor 8

• Samimi olduğum arkadaşlara göre değerlendirirsek bir elin parmaklarını geçmezdi,yine öyle.

0|1
    0|0
    • olmadıklarına göre degerlendirirsek

• Samimi olmadığım çok insan vardır,hala da çok insan var.Merhabalaştığım,nasılsın vs dediğim bir sürü insan vardı,hala da var.Sayı olarak değişmedi ama kişiler az çok değişti tabi.

• 3 arkadaşız(2+ben) sürekli görüşen ara ara girip çıkanlar oluyo

0|1
    0|0
  • Arkadasim samimi oldugum, herseyimi paylastigim bir arkadasim yok. Hep vardi, hepsindende kazik yedim. Konustugum, akil verdigim tanidiklarim var. Disco/Party Tanidiklarim, Eglendiklerim var. Arkadasim yok. Ne kadarda az olsun öz olsun desekte, her arkadas bir gün kazik sokuyor ne yazikki :D Tanidiklarin, Konustuklarin olsun, ama mesafe olmali.

0|1
    0|0
    • Aktivite arkadaşım cokm diyorsun. sayı verseydin :p

dostun yok ama öyle takıldıgın kişiler diyorsun o da iyidir

• Akil verdigim, ve sirf konusmak icin takildigim insnalarin sayisi 3 .. Disco Party icin takildigim insanlarin sayisida 2. Öyle yani.

• samimi olarak 3-4 kişi vardır gerisi sadece selamlık

0|1
    0|0
  • Toplam net 5.

0|1
    0|0
  • eski liseden bir kız var onla görüşürüz gerisi fıs

0|1
    0|0
    • sayıyok mu fısların :p

• yok işte niye üsteliyorsunki ben yalnız bir insanım asosyalim anla artık

• Bak ya :( ben üstelemiyorum ok

• birkaç tane

0|1
    0|0
  • Sanalı gerçeğe taşıdıklarım?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• samimi olduğum dersek 15-18 arasıdır normal arkadaş dersek 100 tane rahat vardır lakin dönem dönem hepsiaynı dönemde arkadaşım değildi şimdi samimi olduğum 4-5 arkadaşım görüştüğüm 20 küsür kişi var bu hep böyle oldu ama her dönemde farklı insanlardı küçük şehirde yaşayıp çok tanınan insanlar olmanın etkisi ki bu benim seçici halim ama büyük şehirlerde insan ilişkileri nasıl pek bir fikrim yok

0|1
    0|0
    • Zamanla azaldı diyorsun

• abi o tanıdıklarım ben küçük şehirde yaşıyorum herkesi tanıyorum arkadaşım derken dengim olanlardan bahsediyorum demiştim sana yani yaşıtlarım okul arkadaşlarım felan sen neyi arkadaş sayıyorsun ki

• okul arkadaşların da arkadaşın sayılır. samimi ol olma toplamları say demiştim sadece.

neyse ok 100 var. ama 20 tane dostun var ok anlaştık

• çok seciciyimdir bi elin parmağini bulmaz..

0|1
    0|0
Yükleniyor...