Blog yazarı olmak ister misiniz?

Biz eskiden günlük tutardık, kalbimiz kadar temiz beyaz sayfalarımız vardı! 100'ü aşan saçma sorular hazırlayıp arkadaşlarımıza cevaplatarak saçma hatıra defterleri de yarattık! Ama bugünün çocukları, gençleri, geleceğin anne – babaları artık BLOGGER!

Herkes kendi günlük hayatını, karşılaştıkları ilginç anları, deneyimleri, giyiminden kullandığı parfüme, yaptığı makyajına, saçına, şekline kadar her şeyi yazıyor – fotoğraflıyor – paylaşıyor. Yaptıkları değerlendirmeler ve kazandıkları kitleyle kimisi eleştirmen, kimisi ilişki uzmanı, kimisi gurme, kimisi güzellik uzmanı oldu bile…

Herkes Duysun ekibinin desteği ile Şimdi SIRA SİZDE!

herkesduysun.net internet sitemiz “Sen Yaz, Herkes Duysun!” sloganıyla yayına başladı. Oluşturulacak içerik ve yapılacak tanıtım çalışmalarıyla kısa sürede ulaşacağı takipçi kitlesi sizin kadar bizi de heyecanlandırıyor.

+ Sitemizin içeriği seçilmiş yazarlar tarafından oluşturulacaktır. Yazının doğuracağı sorumluluk yazarın kendisine aittir.

+ Her yazara online olarak yazı yazabilecekleri kullanıcı adı ve şifre verilecektir.

+ Konular hakkında fikir edinmek üzere diğer siteleri araştırsanız da yayınlanacak her makalenin kendi kaleminizden çıkması gerekmektedir.

+ Yazılar siyaset içerikli olmayacaktır.

+ Yazılarınızda kullanacağınız resimleri siz çekebilir veya yabancı sitelerden edinebilirsiniz.

+ Her yazar istediği kategoride ve istediği konuda yazı yazabilir. Alışveriş, seyahat, gezi, tatil, eğlence, aile, çocuk, moda, yemek, müzik deneyimlerini uygun bir dille paylaşabilir.

+ Yazı içeriklerinde reklam öğeleri (şirket isimleri, adresleri ve internet adresleri) kullanılamaz.

+ Bu gelir getirecek bir iş değil, hobi olarak değerlendirilmelidir. Yazılarınızın kalitesi, içtenliği kısacası sizi yansıtması bir kariyer ve kitle edinmenizi sağlayabilir. :)

Bize Katılmak İçin; Sizi tanıyabileceğimiz bir yazı ve fotoğrafınız ile birlikte herkesduysun@gmail.com adresimize mail atabilirsiniz.

Aramıza bekliyoruz.

Sen Yaz, Herkes Duysun!

herkesduysun.net

Bir Mesajın Yeter!

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Olmak isterim.

0|0
    0|0
    • herkesduysun@gmail.com adresine başvurunuzu ve ilk yazınızı bekliyoruz.

Kızlar Ne Diyor 4

• hani şu hayat ne kadar da güzel geziyorum eğleniyorum takipçilerimle paylaşıyrum blog yazarlığı var ya,bunun kadar tiksindiğim bişe yok.

0|0
    0|0
    • sizin yaptığınız şeyin biraz daha yazıya dökülmüş hali aslında... biz sizi takip edelim.. elimizde anlatacak konular olsun :)

• kendi blogum kendime yeter

0|0
    0|0
    • umarız herkes tarafından uzun yıllar takip edilen başarılı bir çalışma olur, adresini paylasmak isterseniz incelemek isterim, kolay gelsin.

• Var ve kendimce kullanıyorum...

0|0
    0|0
    • umarız herkes tarafından uzun yıllar takip edilen başarılı bir çalışma olur, adresini paylasmak isterseniz incelemek isterim, kolay gelsin.

• off bune içimi baydın kah get

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben zaten 2-3 yıldır ara ara blog yazıyorum.Anlayamadığım kısım, millet neden sana mail atsın.

Girer bir siteye üye olur, yazmaya başlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...